Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil 40. 000 környékén?

Mobil 40. 000 környékén?

Figyelt kérdés
Milyen mobilt tudtok ajánlani 40.000 ft környékén? Melyik éri meg?

2019. jún. 10. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Egyik se, ha hosszú távra tervezel és vannak igényeid kamera és videózás terén! Ennyi pénzért egy, másfél évig jó lesz aztán nem jönnek a frissítések elkezd belassulni és úgyis megválsz tőle.

Ha nincsenek ilyen igényeid akkor vegyél valami olcsó Xiaomi telefont. Csodát ne várj egyiktől se. 100000 forinttól kezdődik a jó telefon, Xiaomi Mi8 már jó!

2019. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

" 100000 forinttól kezdődik a jó telefon"


Elképesztő, milyen sikeresen be lehetett zabáltatni az emberekkel, hogy egy havi fizetésért vegyenek meg valamit, amin aztán a fészbukot pörhetik vég nélkül. A 40 ezres telefon is tökéletes és ugyanúgy jó mindenre, mint a négyszer annyiba kerülő. Sose volt drágább telefonom, mégis mindenki nekem nyafog, hogy ez kellene, az kellene, net kellene, mert nekik az sincs - megveszik 100+-ért a mindenféle dizájntelefont, de egy normális előfizetésre nem telik - arról nem is beszélve, hogy a tejfelesszájú kölykök apuci zsebéből keménykednek a drága telóval, hadd ne mondjam, mennyire meghat.

A telefonból sikeresen státuszszimbólumot csináltak, nincs köztük különbség, de mágis mindenki érezni meg látni véli azt a fránya különbséget. Ez olyan, mint hogy almás logóval ellátnak egy wc-papír gurigát, rögtön eladható párszázezerért.


Xiaomi, Samsung - tökéletes telefonok, megfizethető áron, nem szellemi pusztulatoknak, akik a fizujukat, meg az anyjuk fizuját leteszik egy telefonért.

2019. jún. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Redmi 7


Talán az egyetlen kompromisszumos része, hogy 3 giga ram van benne, meg az alacsonyabb felbontású kijelző (ami egyáltalán nem csúnya, ellenben mégtovább javítja az akksiidőt)

2019. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennyiért a Redmi 7 a legjobb, itt egy teszt róla:

[link]

2019. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"A 40 ezres telefon is tökéletes és ugyanúgy jó mindenre, mint a négyszer annyiba kerülő."

Második válaszoló, ekkora ökörségeket ilyen magabiztossággal hogy írhatsz?


Próbálj meg rossz fényviszonyok között fotózni a 40 ezres Redmi 7-tel és a 100 ezres Mi 8-cal! Tedd egymás mellé a két készüléket és látni fogod, hogy a Mi 8 Amoled kijelzője mennyivel szebb képet ad és napfényben sokkal jobban olvasható, mert nagyobb a fényereje és jobb a kontrasztja! A Qualcomm Snapdragon 845 és a Qualcomm Snapdragon 632 processzor illetve a grafikus gyorsítók teljesítményének összehasonlításába inkább bele se megyek, mert egy szót se értenél belőle. Annyit elmondok neked, hogy a Mi 8 3-4 év múlva is OKOStelefon lesz és szaggatás nélkül gördülékenyen fog működni. Ez a Redmi 7-ről szerinted elmondható lesz?


"Sose volt drágább telefonom, mégis mindenki nekem nyafog, hogy ez kellene, az kellene, net kellene, mert nekik az sincs - megveszik 100+-ért a mindenféle dizájntelefont, de egy normális előfizetésre nem telik - arról nem is beszélve, hogy a tejfelesszájú kölykök apuci zsebéből keménykednek a drága telóval, hadd ne mondjam, mennyire meghat."

Megkeseredett embernek tűnsz, hogy őszinte legyek. Aki tud vigyázni a telefonjára és felnőtt ember, az miért ne vehetne egy jobb tudású modellt magának? Szerinted csak a tejfelesszájú kölykök használnak drágább okostelefont? Abban igazad lehet, hogy nem vigyáznak rá, de eléggé szűklátókörű vagy.


Megtisztelésnek érzem, hogy reagálhattam a 92%-ban hasznos válaszodra.

2019. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

41% - látszik is a hozzáállásodból, főleg aki ekkora ökörséget állít, hogy 100 ezer Ft alatt nem létezik JÓ telefon! Ez már alapból is irreális kijelentés, ráadásul a pénz nem minden, a műszaki cikkek árai pedig mindig lefelé mennek, és ez alól a telefonok sem kivételek!

Amúgy ennyiért összességében szerintem a 16 gigás Nokia 6 a legjobb! Jó, mai szinten nem valami nagy a tárhelye, de bővíthető!

2019. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 41% - onthatod a bölcsességet a rossz fényviszonyok melletti fényképezésről. Arra ott a fényképező - ha profi fotós akarsz lenni, vegyél. jó TELEFON, amitől ugye manapság az appok és a net jelenlétét is elvárjuk, nem csak 100ezer felett van. nem vagyok megkeseredett, lehetne nekem is, van pénzem, ha erre gondolsz. De mikor valaki belekezd, hogy 100 alatt nincs jó, na attól elpárolog az emberiségbe vetett maradék hitem is. majmokat csinált belőlünk azb okostechnológia, és a kommenteddel bebizonyítottad magad is, persze lehet, hogy pont te nem fogod ezt látni, de tojok bele, legalább nem vagyok te.
2019. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A Redmi 7-el még szemezek,köszönöm a tippet :)


Más... felesleges ezen vitázni.. van aki áldoz rá 100-200ezret... van aki nem... én ez utóbbiba tartozom... ennyi :)

2019. jún. 10. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!