Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows PC csatlakoztatása...

Windows PC csatlakoztatása kábellel Androidos Blackview P2 telehonhoz?

Figyelt kérdés

A számítógép nem ismeri fel a telefont. Az androidon belül minden jól van beállítva, amit a különböző support oldalak ajánlanak, viszont csatlakoztatáskor nem dobja fel a kérdést, hogy akarom-e USB háttértárként használni az eszközt.

Egyszer már sikerült megoldanom a problémát azzal, hogy a Windows beállításaiban átállítottam valamit az USB-kkel kapcsolatban. Azóta elfelejtettem, mi volt az, a gépet viszont újratelepítettem, így ez a beállítás gondolom megint az alapértelmezetten van. A gond az, hogy valószínűleg megtaláltam a megoldáshoz vezető videókat, azonban van egy kis gondom. A videókban a portable devices-t állítgatják, ami a számítógép kezelése/eszközkezelő/hordozható készülékek menüje magyarul. A gond a következő: Az eszközkezelő megnyitása után nem találtam ilyen beállítási fület, sem akkor, amikor a telefon a számítógépre volt csatlakoztatva, sem, amikor nem.

A kérdés azon kívül, hogy ez a menü hol nyaral, az, hogyan oldhatnám meg nélküle a csatlakozási parát, mivel jelenleg a számítógépem még a meghajtók között sem jeleníti meg.



2019. jún. 10. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

USB meghajtók alapbeállítása, hogy kivehető, ami mellesleg csak abban nyilvánul meg, hogy adatátvitelnél nem hagy semmit az átmeneti tárban (cache), mert kihúzás estén az elveszne.

Tehát szerintem rossz irányba nyomozol.

Inkább:

[link]

2019. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gugu Gabor ***** válasza:
nem lehetséges higy a telefonon kell belőni hogy file átvitel?
2019. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt próbáltad már hogy amikor rádugod a telót a gépre utána lehúzod a telefonon az értesítési sávot?Ott lehetne elvileg kiválasztani hogy fájlátvitel.
2019. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miután csatlakoztattad a pchez, le kell húzni az értesítési sávolt és ott kiválaszthatod az adatátvitelt.

Remélhetőleg nem valamelyik N verziós Windowsal szivatod magad, azzal elfordul ilyen.

2019. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2. A dolog nem csak lehetséges, minden bizonnyal ez okoz problémát, azonban már előzőleg is említettem, a két eszköz olyan szinten nem érzékeli egymást, hogy a lehetőség meg sem jelenik.

3. Próbáltam már, viszont neked is csak annyit tudok mondani, amit az előző válaszra írtam, az értesítés sávon nem jelenik meg semmi, így ott kiválasztani sem tudok semmit.

4. Az "N verziós Windows" kifejezés alatt mit kell érteni?

2019. jún. 10. 23:13
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
USB háttértárként már évek óta nem ismeri fel. Amire neked szükséged vanb az az MTP.
2019. jún. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. Az MTP jól van beállítva, sőt eddig is jól volt beállítva, a probléma teljesen más és a számítógép okozza.
2019. jún. 11. 20:31
 8/8 A kérdező kommentje:
A probléma oka továbbra is ismeretlen, de egy gyári beállítások visszaállítása után megjavult a kapcsolata a két eszköznek.
2019. jún. 27. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!