Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Smart View Cover tok...

Huawei Smart View Cover tok Mate 20 Lite készülékhez. Okozhat e ez a fajta tok beégéseket a kijelzőn? Bal felső sarok.

Figyelt kérdés
Ismerőseimnek P 20 lite van és mind a két készülékhez hasonló tokot használnak és mind a két készüléken ugyan ott jelentkeznek a beégések a telefon kijelzőjén! Először csak egy kis kosznak látszik aztán egyre nagyobb lesz a hibás terület. Mintha gyufával égetnék a bal felső sarkot!

2019. jún. 10. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen bal felső sarokról beszélsz egyébként, mert a fehér tartalom a jobb oldalt jelenik meg. Egyébként nincs perma beégés LCD panel esetén, esetlegesen átmeneti, úgynevezett "ghosting" effekt.
2019. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom, hogy LCD kijelzőnél nincs beégés. A régi plazma TV-k re volt jellemző. De akkor is valami hasonló hiba jelentkezett mind a két telefonnál. Már szervizben vannak és én is kíváncsian várom mi ez az egész gebasz.
2019. jún. 12. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!