Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeljek okostelefont a wishről?

Zsiráf40 kérdése:

Rendeljek okostelefont a wishről?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy anyám elvette a kütyüjeimet és nem hajlandó visszaadni SAD..........

A keret MAX 12.000FT+POSTA LENNE de kicsit félek mi van ha elkeveredik a csomag / más telefont kapok...amiket kinéztem magamnak:

1) [link]

2) [link]

3) [link]


én már korábban is rendeltem erröl az oldalrol de csak kis dolgokat nyakláncot 600ft gördeszkát 8000ft mp3 600ft A válaszokat előre is köszi

16/L



2019. jún. 11. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Wishrôl telefont, pendriveot, pc alkatrészeket és hasonlókat SOHA.
2019. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi erővel az ecseri piacon is vehetnél. A Wish termékei a vicc kategóriába tartoznak, komoly dolgot biztosan nem vennék tőlük.
2019. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen mobilok, mert az oldal annyit sem érdemel, hogy bárminemű felhasználóval belépjek, már az is sok volt, hogy rákattintottam.


Semmi ilyen terméket nem veszünk onnan! Az egy rip-off webshop, ami csak a megmaradt (szépen mondva) szemetet árulja a naív embereknek.

2019. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, azon felül, hogy nagyobb értéket nem érdemes a Wishről rendelni, nem árt ha tudod, hogy ennyi pénzért még kínából sem kapsz használható mobilt.

A postai küldemények 22 euróig áfa mentesek, de a vámeljárást kiskorúként nem valószínű, hogy engedni fogják neked.

Itt a lenyitható összefoglalóban több dolgot is elolvashatsz a külföldi rendelésről, mert ez már nem az az eset, hogy csak simán bedobja a postás a postaládába.

[link]

2019. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!