Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlotok ilyen telefonokat?

Ajánlotok ilyen telefonokat?

Figyelt kérdés

-minimum 32 GB-os a tárhely

-Androidos

-belefér egy normál zsebbe (lehetőleg nem lóg ki)

-50 körüli a maximum ár

(-egy jó pár évig jó, és nem lesegetnek téged a kameráján keresztül ~vagy vmi ilyesmi)



2019. jún. 11. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lesegetnek a kameran keresztül ? Ennyire szép vagy hogy mindenki téged nez ?
2019. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja, nem, csak hallottam pletykákat, hogy vmi cégek ilyesmit csináltak az eladott telókon keresztül
2019. jún. 11. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze külön cégek embereket alkalmaznak hogy másokat nezegessenek. Gondolom érted a súlyát a mondatnak és rájössz hogy nettó baromság. Az általad felvázolt összeg nagyon alkalmas egy jó xiaomi telefon megvételére és nem bánod meg.

És senki se fog fizetni valakinek azért hogy téged nézegessen :)

2019. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

árukeresőn nézz szét...

ha csak új telefon jöhet szóba akkor itt vannak:

[link]


nem tudom mekkora ember vagy..mert pl egy kisgyereknek a nadrág zsebébe nem fér bele a telefon..de ha xxl-es nadrágot hordasz abba egy 6,5" is belefér :D

szóval sztem egy normál zsebbe kb 6"-ig fér be a telefon...


DE!.. végy egy papírt.. nézd meg a kiválasztott telefon képernyő átlóját..vágd ki papírból és nézd meg ,hogy befér-e a zsebedbe..

VAGY!

menj be a media marktba vagy egyéb ilyen műszaki boltba vagy az adott gyártó shopjába és próbáld ki ott a telefonokat..


ha jó a használt telefon is akkor-> hardverapro

2019. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50 ezer forint a keret, de nem akarod, hogy kínai legyen(burkoltan írtad, de na:)) én azt mondom ez a legnehezebb választás. Én egy samsung s6 s7 note 4-et próbálnék meg, nagy gyártó termékei, mivel híresebb modellek custom rom formájában évek múlva is tudni fogod futtatni rajta a legújabb androidot. Vásárláskor a kijelző beégésre, az akkura, meg töltő csatlakozóra figyelnék oda!
2019. jún. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én meg azt hallottam, hogy az orális szex gyógyítja a hererákot...
2019. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!