Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SD kártya nélkül tudok navigác...

SD kártya nélkül tudok navigációt telepíteni?

Figyelt kérdés
Csak belső tárhelyre tudnám telepíteni az alkalmazást. Hová telepítsem hogy működjön? Samsung galaxy s advance
2019. jún. 13. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A Google map nincs rajta alapból?
2019. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nincs.És netem sincs a telefonon, bár nem tudom ahhoz a google mapshoz kell e.
2019. jún. 13. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van 200MB belső szabad tárhelyed, akkor MO simán belefér>
2019. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a tárhellyel van a gond. Hanem hogy hová telepítsem hogy az működjön? Fel tudjam telepiteni, stb
2019. jún. 13. 22:25
 5/9 A kérdező kommentje:
mert amikor elinditom, akkor a kártyát kéri.
2019. jún. 13. 22:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Van 3,73 gb szabad helyem belső tárhelyen, az iGO pedig csak 1,80 gb. Tehát a hellyel nincs gond.
2019. jún. 13. 22:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugye nem Windows Mobile-os verziót akarsz telepíteni az Androidos telefonra?Mert fura hogy memórikártyára akarja telepíteni.

Ha még nem sikerült telepíteni és 1,80 gb az iGO az azt jelenti hogy az csak a telepítő fájl mérete.A telepítés után ez sokkal több helyet foglalna de a 3,73 Gb hely lehet kevés neki.

Az én telómon az iGO SzülinApp magyarország térképpel 42,62 MB helyet foglal.Javaslom próbálj meg egy kisebb méretű iGO-t telepíteni.

2019. jún. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De---miért ragaszkodsz az IGO-hoz? Az egyik legótvarabb program, nem frissítik, nem fejlesztik. térképeket is ritkábban adnak ki rá.

Dobj fel a play-ből egy Google térképet, állítsd be neked megfelelően, tölts le hozzá offline térképet és használd. Én évek óta használom, volt egy időben kiszállításokhoz is. Jól működik és ingyenes.

2019. jún. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értelek előző..

Megmondanád mit nem tud az IGO Primo 2.4-es verziója, ami nem is a legújabb?

Én azt használom, minden negyedévben a legújabb friss térképpel.

Melyik az a program és térképverzió, amely ezt az "ótvar" programot kenterbe veri?

2019. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!