Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Réggebben beküldtem egy...

Réggebben beküldtem egy videót egy csoportba, és nem tudok kitörölni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne hogy kitöröljem, de amikor beküldtem még nem volt frissítve a messenger ezért csak magamnál töröltem ki. És most meg már ugye nem látom és nem tudom mindenkinél kitörölni. Nagyon fontos lenne és előre is köszi a normális válaszokat
2019. jún. 15. 10:50
 1/5 anonim válasza:
Már ugyse tudnád mindenkinél kitörölni, lévén,hogy elég sok idő telt el és már nem lenne érvényes az opció. Nem tudsz tenni semmit.
2019. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elküldött üzenetet nem tudsz törölni akkor se, ha ott van.
2019. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mostmár van egy olyan opció hogy ki lehet törölni mindenkinél. Én olyanokra hondoltam hogy letörölni a frissítest és akkor nem lenne letörölve. Biztso van valamilyen megoldás
2019. jún. 15. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Elküldött üzenetet csak 10 percen belül lehet törölni.
2019. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Inkább linkeld be ide is !
2022. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!