Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem látja a gép a mobilom. Mi...

Nem látja a gép a mobilom. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Kipróbálva különböző gépeken, saját és más usb kábelekkel is.


Fejlesztői beállításokban USB hibakeresés beállítva.


A mobilomhoz illő driver telepítve a gépen.


A gépen az eszközkezelőben az ismeretlen eszköznél is megpróbáltam a driver frissítést, de azt írja naprakész.


Gépen az Inf könyvtárban a wpdmtp.inf fájllal se tudtam sokat kezdeni, vagy telepítve van vagy valami hibaüzenetet ír ki a telepítésnél, hogy nem telepíthető.


Rendesen tölt a mobil, és talán egyszer sikerült rárakni valamit nagy szenvedések árán, de azóta se.


Xiaomi redmi note 4


2019. jún. 15. 17:57
 1/3 anonim válasza:

A telefonon kiválasztottad hogy mit csináljon?

(Csak töltés/fényképek átvitele/adatok átvitele)

2019. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem dobja fel a lehetőséget. (Nyilván amikor egyszer-kétszer hosszas próbálkozás után tudtam használni, feldobta, de most már egyáltalán nem.)


Hozzáteszem: volt kikapcsolva a mobil már. Az újraindítással nem javul a helyzet. Szétszerelni nem tudom, mert olyan a hátlapja, amit nem lehet csak úgy lepattintani.


Hard reset - gyári beállítások visszaállításával sem működik.

2019. jún. 18. 09:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Kábelcsere?
2019. júl. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!