Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Márka szerint melyik telefont...

Márka szerint melyik telefont éri megvenni a Samsungot vagy a Huaweit?

Figyelt kérdés
Konkrét elképzelésem tipus szerint még nincsen csak a két márka között gondolkozom. Jelenleg Samsung J3-as telefonom van 6 hónapos, ezt szeretném lecserélni.
2019. jún. 15. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Samsung. Már csak a másiknál kialakult nagy botrány miatt is.
2019. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ, hogy miért akarod 6 hónap múlva máris lecserélni.
2019. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elsőnek: köszönöm szépen. Sajnos a botrányról nem hallottam.

Másodiknak.: Igazából az akku teljesitménye miatt. Ebben a telcsiben egy 2400-as akksi van és eddig birt 3 napot úgy hogy a 3-ik nap végére még legalább 15-20% volt az akksi szintje, mostanra már ugyanolyan használat mellett jó ha a 2 napot kibirja. Próbálkoztam azzal is, hogy ha nem használok egy nap netet és semmi mást akkor meddig birja a teló, akkor viszont azt vettem észre, ha egész napnem használom, akkor estére a százalékok rohamosan mennek lefelé pl. telefonáláskor.

2019. jún. 15. 20:47
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Töröld azokat az appokat, amiket azóta felraktál, és ismét keveset fog fogyasztani a telefonod.

Ha nem akarod törölni őket, akkor pedig menj be a telefon energiamenedzsment beállításaiba, és tiltsd le a háttérben futást azokra az appokra, amelyeknek nincs szükséged a háttérben futására.

2019. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

Nekem volt mindkettő, csúcsmodell és kozepkategorias is.

Én a huaweit sokkal jobban szeretem és ajánlom.

A botrányròl semmi konkrétat nem lehet még tudni, engem nem tàntorìtana el a vásárlástól.

A jövőben meg majd kiderul mi lesz az új készülékekkel.

2019. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
5# vagyok én a helyedben visszaàllìtanàm gyári alapra. Lehet megoldòdik
2019. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Egyiket se. Túl vannak árazva, nem is kicsit. De birka magyarnak jó.
2019. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Samsung megbízhatóbb
2019. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Samsungnál van a legnagyobb hibaszázalék, csak hogy tudd.
2019. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Márkától független vagyok. Bár 4 éve használom már ugyanazt a Huawei-t, és teljesen jól működik (csak elavult), de a botrány és a miatta kialakult bizonytalan helyzet miatt semmiképp nem vennék újra Huawei-t. Samsung Galaxy A70-et fogok venni, és meglepődve láttam, hogy alapból ez is, és most a Galaxy S9+ is áron alul van, kb. 50 ezerrel olcsóbbak a reális értéküknél! Persze attól is függ, hogy mennyi a kereted!
2019. jún. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!