Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Első"okostelefon egy fiatalem...

"Első"okostelefon egy fiatalembernek. Melyik Xiaomit a kettő közül?

Figyelt kérdés

Ha a CSAK kettő közül lehetne választanotok,melyiket vennétek?


-Xiaomi redmi 5 plus ds 4/64 b20

és egy tizessel olcsób..

-Xiaomi Redmi S2 3/32 B20


2019. jún. 16. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A fiatalembert kérdezd, kedves apuka/anyuka/nagyszülő.

Nekem a párom vett egyszer telefont, és nem tudtam leplezni milyen sz@r volt. Vissza is kellett vinni.

De ez megölte a pillanatot.

Kérdeztesd meg tőle egy imerőssel, mintha tanácsot kérne, hogy mi a véleménye ezekről.

2019. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem Redmi 4x-m van...egy ideje azt nyúzza,ismeri...

Nem szánnék rá 50-nél többet.

Nem tudom,mennyit játszana rajta,szerinten nem sokat(de ki tudja)

Viszont állandóan zenét hallgat.


A dilemma:


Az ötösnek komolyabb a kijelzője(1080x2160),és az akksija(4000mah),valamint 4/64-s.Hátránya,hogy borzasztóan csúszós.És 50k.


Az S2 csak HD(720x1440),viszont árához képest igen jó a kamerája)(most 40k az Auchanban)valamint 2sim mellé fogad egy microSD-t is.De csak 3080-s az akksija,és 3/32-s.

2019. jún. 16. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Magamnak a S2-öt venném meg, mert nem zavar a műanyag ház, és ebben is elég jó a kamera, és számomra kényelmesebb ennek az képaránya, de:


Mindenki másnak a 5 plusz, mert a fém ház menő, és ez egy kicsivel erősebb minden tekintetben mint a S2, tehát ezzel nem lehet(ne) mellé lőni.

2019. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyors kiegészités: Ha csúszós, akkor venni kell rá valami normális tokot + akkor már egy fullcover képernyővédő sem árt.

(Nekem is note 4-em van, és igazad lehet, tok nélkül lehet, csúszós lenne. )

2019. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Fb.fórurumban sokan tanácsolták a Redmi7-t...de nagyon nagynak tartom...
2019. jún. 16. 16:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Károly Lázár.

Azon a fórumon nagyon sokan leírták a véleményüket hogy miért lenne jobb újabb telefonokon gondolkodni.

Az hogy a Redmi 7 túl nagy elég rossz érv ugyanis szinte milliméterre megegyezik a mérete a Redmi 5 Plus-al, a Redmi S2 pedig a három telefon küzül a legnagyobb mégsem zártad ki a mérete miatt.

Amúgy én a Note 7-re szavazok.

2019. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!