Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Próblémám az, a facebook...

Evszy kérdése:

A Próblémám az, a facebook letiltott az instagrammal együtt. A barátommal egyszerre és nem értjük hogy miért. Semmi olyan dolgot nem csináltunk amivel megszeghettük volna a szabályokat. Valaki járt már így? Vissza lehet valahogy csinálni?

Figyelt kérdés

#letíltottak a facebookról #letíltottak az instagramról
2019. jún. 17. 12:02
1 2
 1/12 anonim válasza:

Velem ma pont ugyan ez történt, én sem értem, hogy miért?

Annyit tudsz tenni, hogy igazolod magad a Facebooknak, ezt úgy teheted meg, hogy elküldöd nekik valamilyen személyazonosító okmányodat, és vársz.

2019. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Más is így járt, még ha vitatják is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2019. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Takeithard válasza:
Ugyan ez történt velem ma is, hogy Insta, illetve Face azonnal letiltodott. Az okát nem tudom, személyazonosságom igazoltam. Esetleg valaki tudna abban segíteni, hogy ez végleges vagy időhöz kötött tiltás CSAK?!
2019. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Náciskodtatok? Jobbos beszólásaitok voltak? Szidtátok az ellenzéket? Mert ma ezeket szelektálták ki!
2019. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahogy várható volt, mára megjelentek cikkek is a tömeges letiltásokkal kapcsolatban, noha az okát még nem tudják, válasz még nem érkezett a Facebooktól.
2019. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tömeges fals letiltás, csak magyaroknál leginkább Huawei és Honor telefonosoknál. És még b*zdmeg van a pofájukon bőr a személyidnek a fótóját elkérni. Szégyen
2019. jún. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Elkuldtem a szemelyimet meg hetfon de azota se kaptam semmilyen vissza jelzest :/ nem az zavar hogy letiltottak a fiokomat, mert csinaltam masikat , de telefonon egyaltalan nem tudok belepni es ez az ami zavar. Nekem fontos lenne , hogy tudjam hasznalni telefonomrol is mivel munkamhoz, sulizhoz ott osztjak meg a fontos tudni valokat. Meg 1 eves se a telefonom nem szeretnem meg lecserelni mivel semmi baja nincsen.. valahogyan csak meglehet csinalni hogy engedjen belepni a facebookba meg messengerbe nem?:/ vagy eselytelen? Pl ha vissza viszem a szolgaltatohoz ahonnan vettem ott tundanak vele valamit kezdeni szerintetek?:/
2019. jún. 20. 21:35
 8/12 Szulejman87 válasza:

Én is le voltam tiltva! Ebbe a pillanatban kaptam vissza a facebookot!!!

Hétfőn lettem le tiltva ma vissza kaptam :)

72óráig nem oszthatók meg semmit , messengert is 72óráig nem használhatóm.

2019. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is vissza kaptam!:) de valószinüleg csak azok kapták vissza akik elküldték a személyi igazolványát. Barátom nem küldte el es ő nem kapta vissza.
2019. jún. 22. 06:12
 10/12 Takeithard válasza:
Én elküldtem a személyim kb 5x, és még se kaptam vissza semmit...
2019. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!