Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsol ki a telefonom...

Miért kapcsol ki a telefonom 25% körül? Nem merül gyorsan a telefon, egész egyszerűen kikapcsol ha alacsony a töltöttségű szinten van.

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Elhasználódott az akku, cserélni kell.
2019. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak a kalibráció szállt el.

[link]

2019. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
iPhone-m van
2019. jún. 18. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
A probléma ettől még lehet ugyan az és a megoldás is :)
2019. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A #2-esben leírt lépések amúgy Androidra se működnek. Többször próbáltam már, pontosan követtem az utasításokat, de semmi nem változott tőle. Gondolom csak néhány modellt lehet ezzel újrakalibrálni, és nem általános érvényű módszer.

Az én telóm azt csinálja, hogy viszonylag gyorsan lemerül 1%-ra, pedig még a fele töltése megvan, és fél napig lehet használni így. A 4 órányi screen-on-time-ból általában kettőt tölt 1-100% között, és további kettőt 1%-on. Rendkívül idegesítő, hogy nekem kell számolgatnom, hogy vajon mennyi lehet még benne. De ezek a kalibrációs lépések semmit sem csinálnak.

2019. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem működött azért írtam le. Nyilván nem csak egy oka lehet egy ilyen probléma megjelenésének. De ez is egy és sok esetben működik is.
2019. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!