Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek ha...

Milyen telefont vegyek ha leginkább ezekre van szükségem? Megköszönném a tippeket

Figyelt kérdés

Volt már egy pár telefonom, de annyira nem értek hozzájuk.

Most gyüjtöttem némi pénzt és szeretnék beruházni egy jó telóra, amit nem kell pár hónap után lecserélnem.


Eddig egy Huaweiem volt, ilyet nem szeretnék többet, csomószor leállt és a csergőórám mikor cserben hagyott akkor mondtam le róluk végleg. Iphone is kizárva, illetve jelenleg egy Sony m5-öm van, amit sikerült összetörnöm, de amúgyis késik a gps és kissé lassú.


Ami számomra fontos, hogy normálisan müködjön a gps, ne késsen, mert sokat utazom. Illetve jó lenne, ha az akksi is tartana viszonylag többet és a jó kamera, szép szinek, esetleg bokeh...

A keretem rá 100e körül van.

Mit ajánlotok?

Megköszönném a tanácsokat! :) 22n


2019. jún. 18. 14:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%
Jó minőségű garanciális használt lumia 950 a te géped! Normális GPS, jó akku, a legjobb fényképezőgép van benne, veri a mai telefonok 95%-át. 30 körül megkapod! Új telefont sosem vennék, főleg nem 100ezer forintért!
2019. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem jó a Xiaomi redmi note 7. Nekem a gps megfelelően működik rajta, a kamerája pedig 48 megapixeles.
2019. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
Azt ugye tudod, hogy a megapixel szám semmit sem jelent?
2019. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%

@antiviral


2019-ben egy halott márka halott oprendszeres telefonját ajánlgatod? Hát te is aztán marhára képbe vagy a piaci kínálattal.

2019. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem te nem tudod miről beszélsz és úgy itélkezel felette hogy nem is ismered. Nagyon jól működik... De ennyit erről nem fogok senkivel vitatkozni, az arrogánsságod nagyon taszító.
2019. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj. A kérdező felállított egy kritérium rendszert, aminek az általam ajánlott telefon kiválóan megfelel! Szó nem volt benne arról, hogy egyéb dologra használná.

Amúgy az egy win10 telefon, mutass nekem még egy telefont, ami azt tudja, hogy wifin keresztül okostévére küldöd a képét, az okostévén teljes értékű win10-ként fut, közben a telefont telefonként tudod használni, vagy akár tapiegérként is. Arról nem beszélve, hogy a világ egyik legjobb kamerája van benne, gyönyörű a kijelző, tudja a QI töltést, már Type C csatlakozós, de van külön hangkimenete, 2 terráig bővíthető, a win10 kezeli az univerzális appokat, kapsz hozzá teljes-gyári office csomagot, amit, mint mondtam akár tv-n, monitoron is használhatsz, mondjuk BT billentyűzettel, az akkuja kivehető, tehát cserélhető, ez fontos szempont, aztán a szelfi kamera simán 1080p 30 fps-el rögzít videót, kiváló minőségben, kiváróan fut rajta a cortana... soroljam? Ha nem játszani akarsz, vagy nem vagy facebook b zi, akkor egy ilyen csúcsmobil főnyeremény. És a kérdező kritériumainak bőven megfelel szerintem.

2019. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
18%
Nem csak neked lehet véleményed és ajánld te azt az ősrégi telefont, ha akarod nekem meg olyan nem kéne... Elképesztő mennyi primitiv és undok kommentelő van. Lehet hogy a csatlakozó típusokat kívülről fújod, de a mentalitásod alapján nem sok barátod lehet... Spórold meg magadnak a dühöngésed és menny el pszichológushoz ha valami bajod van. Sértegesd azt, aki tanított rá...
2019. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%

Nem kell elavult Windows-os telefont ajánlani.

Ha megveszi a Windows-os telefont, akkor majd szembesülhet vele, hogy nincsenek rá korszerű alkalmazások, vagy a jól megszokott Android-os alkalmazások töredéke érhető el WP-re (vagy az sem), frissül az Edge és nincs többé PDF olvasó... Volt "szerencsém" a sok szenvedést látni amikor volt párom másfél évig szenvedett a telefonnal...

2019. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
Lumia 950 mint "csúcsmobil". Na jó, ezen totál kiégtem.
2019. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
33%
Az egész koncepciója fura. Nem szereti a xiaomit az ő dolga de ne állítson valótlanságokat. A legjobb közép kategóriás telefonokat gyártja a xiaomi, az aksija a maga 4000 mahjával is eléggé jó. Az ajánlott lumia ezzel szemben 3000 mahs.
2019. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!