Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet az, hogy Huawei P8...

Hogy lehet az, hogy Huawei P8 Lite telefonomra olyan SMS-eket kaptam, melyek tartalmaztak volna egyéb helyről származó másolatot?

Figyelt kérdés
Ha megjelentek volna nálam, de nem jelentek meg. Hogy lehet ez? Nem vagyok nagy SMS használó, lehet, hogy nálam valami rosszul van beállítva? Esetleg az én telóm ezt a fícsört eleve nem is tudja? Köszi a választ.

2019. jún. 22. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Te biztosan érted hogy mit akarsz írni, de innen nézve elég sötét a dolog.
2019. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk huawei telefonon én semmin sem lepődök meg. Kémkednek a telefonok, azért tiltja őket a google.
2019. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bekapcsolod a szolgáltatód netjét és remélhetőleg máris olvasni fogod tudni azokat az üzeneteket. MMS-ha mond ez valamit neked.
2019. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne drogozz ennyit pistike, egy qurva szavadat sem érteni.
2019. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
23 éve használok computert, minden áldott nap, de utálok két ujjal pötyögni, és nem bírja szemem sem, ezért eddig legfeljebb néhány szavas SMS-eket küldtem és fogadtam. Eddig elég volt. 65 éves vagyok, és valóban nem tudom, mi az az MMS, soha nem is volt rá szükségem, hogy utána nézzek. Betegségemmel kapcsolatban kértem információt valakitől, akinek felkínáltam az e-mail címemet a kommunikációra, de negligálta, és SMS-ben válaszolt. Viszont a szövegkörnyezetből az derült ki számomra, hogy valami nem jött át az üzenetben, ezért külön rá is kérdeztem, de a válaszadó nem szólt, hogy beállítási hiba lehet nálam. Igazatok van, ha az ember nem ért valamihez, akkor a kérdést se tudja megfelelően megfogalmazni. De legyetek türelmesebbek ilyenkor, hátha se nem részeg, se nem ostoba, csak nem kellően tájékozott. Megpróbáltam beállítani az MMS-t, remélem, sikerült. Ha ezért nem volt teljes a fogadott üzenetem, akkor köszönöm a felvilágosítást.
2019. jún. 22. 22:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem, sikerült elolvasnod azt az üzenetet.
2019. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!