Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez egy NFC címke, mobil nem...

Ez egy NFC címke, mobil nem olvassa? [KÉP]

Figyelt kérdés

Van rajta normál vonalkód a terméké, de ez más számú, és olyasminek tűnik mint a ruhákban szokott lenni ilyen címke.


Viszont nem olvassa az NFC tools READ lapfüle.


Új telefon nem használtam még az NFC-t.


Lehet ez nem is NFC címke?


Van ilyen hogy vonalkód barcode és NFC egyben van?


[link]



2019. jún. 22. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta neked hogy NFC-s?

Ez egy sima áruvédelmi cimke.

2019. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
NFC az azt jelenti, hogy tudsz a telefonnal fizetni.. persze ha van is benne.
2019. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez csak szimpla vonalkód.

2: NFC-nek csak egy felhasználasa az, hogy fizetni is tudsz vele. Ezen kívül, párosításra jó, meg mágnes kártya helyett, ezzel lehessen megoldani a beléptetést.

2019. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

NFC-vel a fájlküldéstől a fizetésig, bármire jó, adatot visz át, mint bármi más adó-vevő, akármilyen információ kódolható rá, mint az RFID tagre.

Névjegy, telefonszám, weboldal de még jelszógenerátornak is jó.

Régi ötletem, hogy routerekbe építsék bele és akkor egy mozdulattal lehet wifi jelszót váltani, és csak az aki fizikailag hozzáfér a routerhez, lehet azóta meg is csinálták, de a lényeg, hogy sok mindenre jó.


Összekevertem a ruhákon lévő RFID taggel, senki nem mondta, hogy ez NFC, megzavart a történet, elnézést.


Azzal a címkével kevertem, amiben fémszálak tekeregnek, ruhákra teszik és ugyanilyen 3-4cm-es négyzet alakú címke. RFID címke.


Kevertem a szezont a fazonnal.

2019. jún. 23. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!