Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S7 Edge,...

A Samsung Galaxy S7 Edge, vagy az A70 a jobb?

Figyelt kérdés

A kérdésem tehát, hogy a

Samsung Galaxy S7 Edge, vagy a

Samsung Galaxy A70 a jobb választás?


Néztem sok oldalt, ahol összehasonlítják a kettőt, de nem tudtam eldönteni, melyik lehet a jobb, nem igazán tudtam, mit és hogy kell nézni, mi dönti el igazán.


Néztem Youtube videókat is, ahol összehasonlítják a kettőt, nekem kb egyformának tűntek, de a hozzászólások tele voltak olyan kommentettekkel, amik az S7-et éltetik. Voltak olyan kommentek is, amik szerint ez csak azért van, mert az S7 Edge "szektát" alakított ki vagy mi, a használói és rajongói által, akik kicsit elvakultak lehetnek.

Így már végképp nem tudom, mi lehet az igazság :S


Azt tudom, hogy az A70-ben 128 GB az alap memória, az S7 Edge-ben pedig 32, és az Android pedig nagyon sokat elvesz, így az S7 Edge-n alig marad szabad terület.

A másik, hogy 32 megapixeles a kamera az A70-en, az Egbe-n pedig kevesebb.


A másik oldalt viszont, az Edge 1440p képernyővel rendelkezik, és a pixel density-e is nagyobb, de ez nem tudom, mennyit számít.

Az A70-ben nagyobb a RAM is, és az akkuja is erősebb. Így viszont már tényleg nem tudom, mire fel ez a sok "S7 Edge jobb" komment :S


Tudnátok légyszi szempontokat adni, esetleg érveket, miért jobb az egyik, miért jobb a másik? Segítene dönteni.



2019. jún. 25. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Volt s7 edgem, jo mobil volt, lekerekitett szelek jobban tetszettek mint az s8+ -on, batrabban volt lekerekitve, latvanyosabban funkcionalitasa nem volt ugy igazan. Akadas mentes, szerettem. Mivel 3x vittem vissza ugyanarra a hibara igy vissza adtak a penzt, kepernyőn megjelent rózsaszín függőleges vonal.
2019. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, a használt mobiltelefon piac tele van olyan használt S7 Edge-kkel, amik pixel hibásak. Itt 1 pont, ott 1 hatalmas folt, ott egy vonal, sokat látni ilyet.
2019. jún. 25. 15:50
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

A kijelző pixelsűrűsége csakis annyit számít, amennyire Neked megfelelő, és nem zavar Téged, hogy mennyire tiszta vagy pixeles a kijelző! Bár azért 393 ppi közel sem a legjobb, csak töredék, de épp ma próbáltam ki élőben a Media Markt-ban az A70-et, mert megjelenése óta ilyet akarok venni, és nem igazán lehet látni a pixeleket még nagyon közelről sem, pedig nekem aztán tényleg nagyon jó szemem van!

Kamerában a felbontás és a képminőség nem annyira van összefüggésben egymással, a 12 MP ellenére szerintem az S7 Edge szebb képeket csinál, de azért az A70 kamerája sem vall szégyent, ráadásul újabb telefon, alapból frissebb szoftver van rajta, és hardveresen is sokkal jobb, nemhiába, változik a hardveres trend is! Árban újonann mégis olcsóbb, mint anno az S7 Edge volt!

A70-et ajánlom!

2019. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
S7 Edge jobb hardverileg
2019. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Miért csak ez a kettő jöhet szóba? Az a helyzet, hogy egyik sem mai modell már....

A használt telefon pedig eleve lutri.

Mennyi a keret, amit telefonra szánsz? Szerintem érdemes lenne körülnézni az újak között, ma már simán találsz erősebb hardverrel ugyanannyiért zsír új telefont is.

2019. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

"egyik sem mai modell már...."


Mii??? A70 nem mai modell? Ember nézz már utána mikor jelent meg...


"simán találsz erősebb hardverrel ugyanannyiért zsír új telefont is."


Aha sorold fel az A70 árából melyik telefon jobb harverileg ÉS szoftverileg! Ja és ÚJONNAN!


Istenem, az ilyenek írogatnak ide mikor semmit se tudnak a telefonokról..

2019. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az s7 egy 2016-os telefon és én személy szerint semmiképp sem venném már meg. A70-et használok és bőven elég mindenre amire én használom, frissebb a rendszer és a processzor is bőségesen elég mindenre a 6gb ram mellett. Pubg high grafikán tökéletesen fut. És normál felhasználással is hozza egy mai csúcstelefon teljesítményét. Szóval én egyértelműen az a70-et ajánlom. Remélem segítettem. :)
2019. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát, én olyan 120 ezer körül szánnék rá. Nem tudom, hogy van-e olyan telefon, ami jelenleg ebben az árkategóriában übereli a Samsung Galaxy A70-et :S De úgy igazán, és érdemben, érezhetően és tényleg :S
2019. jún. 27. 21:11
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Galaxy A70 bizony most, 2019 Áprilisban jelent meg, szóval #6-os, Te vagy nem vetted észre a nullát, és a sima A7-tel kevered, vagy pedig annyira sznob vagy, hogy ami legalább 2 hónapos, az Neked már "nem mai"!

Kérdező, ebben az árkategóriában az A70 jelenleg az egyik, ha nem legjobb telefon! 3 konkurense van csak, a Xiaomi Mi 9-es széria tagjai, amiknek ugyan sokkal jobb a processzoruk, viszont rosszabb a kamerájuk, nem bővíthető a memóriájuk, és az akksijuk is gyengébb! Úgyhogy félig jó telefont nézegetsz, mert az S7 Edge már valóban kissé régi, az A70 viszont szerintem a legjobb ebben az árkategóriában!

2019. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úúúú... bocsi #6-os, eggyel elnéztem a számozást, valójában az #5-ösnek szól a dolog!
2019. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!