Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem csatlakozik a...

Miert nem csatlakozik a telefon a wifihez?

Figyelt kérdés
Egyszer csatlakozik,maskor nem. Az irja ki hogy a wifi nem engedelyezi a hozzaferest. A wifi neve alatt pedid azt hogy csatlakoztatva,nincs interneteleres. Mitcsinaljak?

2019. jún. 27. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsd titokban hogy milyen telefonod van.
2019. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat koszonom, ezzel sokat segitettel
2019. jún. 27. 21:45
 3/6 Wadmalac ***** válasza:
Gratulálok, hogy a finom célzásra sem voltál képes megadni a telefon és a wifi típusát, nehogy valaki segíteni tudjon.
2019. jún. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Xiaomi redmi 6
2019. jún. 28. 09:40
 5/6 Wadmalac ***** válasza:

Haladunk. A wifi? Otthoni, saját? Ha igen, mi a típusa?


Nagy valószínűséggel a wifi routeren csatornaváltással meg lehet oldani, de ahhoz a router beállításaiba kéne belépni, ahhoz meg kell a típus illetve hogy egyáltalán hozzáférésed legyen hozzá (saját otthoni hálózat, ugyanazon a hálózaton Pc vagy laptop a beállítások eléréséhez).

2019. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom,nem otthon vagyok,hanem vendegsegbe es az ovekehez nem csatlakozik
2019. jún. 28. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!