Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok bejelentkezni a...

Nknk8815 kérdése:

Nem tudok bejelentkezni a telefonomról! Valakinek van valami ötlete?

Figyelt kérdés

Volt ez a nagy facebook fiókok letiltása az elmúlt pár hétben. Hát engem is elért, persze a fiókot már visszakaptam, de telefonról továbbra sem tudok bejelentkezni (így a messengert abszolút nem tudom használni, és az instagramot is csak laptopról)... Van olyan akinek egyből működött telefonon is.

És igen függő vagyok😂 Szeretnék beszélgetni a barátaimmal úgy mint régen. Szóval ha emiatt függő vagyok, akkor vállalom.

Ha valaki találkozott ilyen problémával és sikerült megoldania, vagy csak simán van ötlete, kérem mondja el nekem is.

Köszönöm szépen!



2019. jún. 30. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Cookie / cache törlés?
2019. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyébként engem a Facebook maga nem érdekel, előzőt csak technikai szempontból írtam.

De azt szoktam tapasztalni ezen az oldalon is, hogy a kérdezők nem mindig segítenek másokat azzal, hogy megírják a megoldást, vagy éppen sikertelenséget.

2019. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó!


Safarin nem tudom hogy kell cookiekat törölni..:(

Egyébként amikor próbálok bejelentkezni azt írja ki, hogy Bejelentkezési hiba. De más telefonról minden gond nélkül be tudok jelentkezni. Ez csak azóta van, hogy letiltott a Facebook (több másik magyar felhasználóval együtt). Minden mást ugyanúgy tudok használni a telefonomon (Facebook, Messenger, Instagram kivételével), szóval nem hiszem, hogy a telefonommal van a gond.


Ha esetleg le tudnád írni, hogy kell cookiekat törölni Safarin, azt megköszönném, már kerestem neten, de semmi.

2019. júl. 2. 10:59
 4/7 anonim válasza:
Hogy kaptad vissza egyébként? Hányszor küldted be az igazolványaid? Mert én hiába irok nekik, nek válaszolnak, de a téma meg nyitva van még mindig. 18-án tiltottak le engem. Szerinted?
2019. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát egyszer küldtem be rögtön miután letiltottak, ez egy hétfői nap volt (06.17), utána szombaton már visszakaptam, de nem lehetett likeolni meg stb. És végül kedden már rendesen működött.

Egyébként tegnap be tudtam jelentkezni telefonról is instagramra, facebook es messenger továbbra sem megy telefonról.

Először azt hittem, hogy a frissités miatt, de Messengeren két napja volt egy, szóval mégsem ez volt a háttérben.

Elvileg ha csinálnék egy visszaállítást a telefonomon, akkor minden a régi lenne, de valamiért még nem vitt rá a lélek, talán majd később, ha nem változik a helyzet.

2019. júl. 5. 11:31
 6/7 anonim válasza:
Telepíts újra a telefonodat,új iphone-ként. Biztonsági mentést ne állítsd vissza mert rögtön letilt. Rakd az adataidat ideiglenesen gépre/írd ki őket(telefonszámok stb),bár ha ICloudon engedélyezve van a kontaktok stb. akkor visszaáll ahogy bejelentkezel. Nekem így sikerült megoldani a problémát,volt egy kis idő amíg visszaraktam rá mindent de legalább szelektáltam a telefonomon.:D
2019. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves #6. Köszönöm a válaszod! Így teljesen jól működik mindenk? :)
2019. júl. 10. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!