Xiaomi redmi 6?

Figyelt kérdés
Lenne 1 kérdésem adott 1 xiaomi redmi 6. Letöltöttem a beta romot de a telepítő nél nincs olyan opció hogy be illeszem a zip filet. Még 1 kérdés miui 11-et meg kapja-e vagy nem választ köszönöm.

2019. júl. 1. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem fog az semmilyen szoftverfrissítést kapni, anyukámnak a Redmi 4A-n se jött semmilyen hivatalos frissítés pedig amikor megjelent akkor vette meg 40ezerért a Media Markt-ban. Ugyanúgy az Android 6.0.1 van rajta. Manuálisan is hiába keressük a frissítéseket.


Szóval az egész xiaomi egy csalódás jelent számunkra és soha többet xiaomit nem veszünk az biztos!


Ui: legalább 1 évig biztonsági frissítéseket kapott volna

2019. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
YouTube-on nézd meg pontosan, hogy hogy kell. Legegyszerűbb, ha úgy csinálod, hogy: beállítások>telefonról>rendszerfrissétés>3 pont>frissítőcsomag kiválasztása, és ott kiválasztod a zip-et. Legalábbis nekem így kell miui 10-en. De ha ez nem működik, akkor Google.
2019. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"anyukámnak a Redmi 4A-n se jött semmilyen hivatalos frissítés"

Tényleg?Mert 2016-ban MIUI8-al jelent meg a telefon és azóta már MIUI10 is elérhető rá.

"Manuálisan is hiába keressük a frissítéseket"

Akkor valamit nagyon rosszul csináltok.

A Redmi 6 elvileg meg fogja kapni a MIUI11-et.

[link]

2019. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor valamit nagyon rosszul csináltok."


Persze biztos én vagyok a hibás mert amatőr vagyok mi?


Hiába vagyok lepontozva kismadaraim akkor is szr az egész xiaomi! Soha többet kinai szr telefont nem veszunk!

2019. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy rosszul csinálod, vagy egyszerűen hazudsz amikor azt mondod hogy nem talál frissítést a telefon csak azért hogy rosszat írj a Xiaomiról.
2019. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondom hogy nem kaptunk frissítést! Akkor küldj egy videót hogy kell manuálisan frissíteni! 100% hogy ugyanúgy mutatja majd ahogy én csináltam!
2019. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!