Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb a mate 20 pro...

Melyik jobb a mate 20 pro vagy a samsung galaxy s10+?

Figyelt kérdés

Annyi hogy a fotózás nem érdekel rajta.

De minden más igen.

Meghogy ár érték arány megéri-e.



2019. júl. 1. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Inkabb s10+
2019. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%

Mate 20 pro éri meg jobban ár/érték arányban.

Először is a Huawei szerintem jobb cég mint a Samsung s10+: de ebben a kategóriában nem fogsz mellé.

Nézzük a technikai jellemzőket:

Samsung: Exynos 9820 rendszer chip (ez saját fejlesztésű samsung lapka de, sokan panaszkodnak rá hogy gyengébb mint az amerikai snapdragon verzió.) 128GB belső tárhely és 8GB rammal rendelkezik az alap modell.

A samsung jelenlegi kijelzője a legjobb a piacon,egy dynamic amoled kijelzőről beszélünk.( Annyi a lényeg hogy jelentősen csökkentettek a kékfény kibocsátását.)

Felbontása 3040×1440 pixel. (QHD+)

Akkumulátora egy 4100 mAh telep. Mindennapi használatra elegendő de messze nem olyan jó az üzemideje mint egy huaweinek.

Képes vezeték nélküli töltésre,és forditott vezeték nélküli töltésre is. IP68 tanúsítvánnyal rendelkezik. Van jack csati.

Huawei Mate 20 Pro Egy Kirin 980 rendszer chip ezeket örökölte meg a huawei p30 és p30 pro.

128 GB és 6 GB ram (a Huaweinek jobb a ram kezelése mint a Samsungnak mert a Huawei rendszere,szoftvere jobban van optimalizálva, vagyis a 6 GB ramból 4 elérhető míg a Samsungnak a 8GB ramjából a fele elérhető csak!!)

Kijelző: 3120×1440 vetekszik a jelenlegi Samsungéval.

Aksi 4200 mAh 2 nap töltés nélkül garantált.

Ez is képes vezeték nélküli töltésre és fordított vezeték nélküli töltésre is. IP 68 tanúsítvány itt is adott. Jack viszont nincs.

Ár: Samsung Galaxy s10+ 235.000

Huawei Mate 20 Pro 174.000

Mindkét eszköznek sztereó hangszórói vannak.

Remélem tudtam segíteni.

2019. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
60%
Bocsánat cég az simán Samsung xd
2019. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Huawei egyértelműen.

Samsungtól én még normális, megbízható telefont nem láttam...

2019. júl. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
4# me mér? A huawei megbízható? A kémkedésével? Nem véletlen tiltotta be a Donald. :D
2019. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Én most nem az adatvédelemről beszélek, hanem a szoftveres megbízhatóságról. Egy ismerősöm Galaxy Edge 3-asa (az akkori csúcsmodell) a szemem láttára omlott össze, minösszesen az SMS-eit akarta előhívni. Mástól is ugyanilyen sztorikat hallok - és ezek nem a 40 ezres szutykok, hanem többszázezres telefonok.


Én ezért (is) használok inkább Apple telókat, de nem akarok elindítani itt egy ezredik Apple vs. droid kommentháborút, ezért nem kezdem el, hogy "mindkettő fos, használj iPhone-t".


Páromnak pl. Huawei P20 lite van, kb. 70 ezerért vette, és kimondottan megbízható, igényes és szoftveresen is stabil. (Ok, 4 hónapja van meg, majd meglátjuk egy év múlva...).


De minden elfogultság nélkül mondom, hogy ahány samsungos ismerősöm van, mind szidja mint a bokrot.

2019. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Galaxy Edge 3-ról még életembe nem hallottam! Gondolom Note Edge-re gondoltál.


Érdekes amiket leírtál a Samsungról, mert én mai napig is használok egy Galaxy S5-öt ami már 5 éves teló és semmi baja nincsen az akksiján kívűl. És tavaly vettem dgy A6+-t és ezzel sincs semmi bajom idáig! Szóval nem tudom miért kell annyira kiállni a huawei vagy iphone vagy azok a márkák mellé amik bejönnek neked!

2019. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Edge 7 volt, bocs.
2019. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!