Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha én okoztam kárt a telefonom...

Ha én okoztam kárt a telefonomba, azt garanciálisan nem tudják megcsinálni?

Figyelt kérdés
Ideges voltam és a telefonomat feszegettem, aminek az lett a következménye hogy meghajlott a telefon és a hátlap fent feljött, felnyilt a kameránál meg a vaku lednél, így ha világitok zseblámpaként már nem tudja a fényt összpontosítani teljesen, hanem egy része készürődik oldalra a hátlapnál, ez meg akkor is rossz mikor éjszakai képet akarok vakuval, a vaku fénye beszürődik a kamerába, így a képből kb semmit nem látni. Csak akkor jó ha ujjal visszanyomom a hátlapot. Mit tudok ezzel a problémával kezdeni, hova vigyem?
2019. júl. 1. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Garanciálisan nem. Oda viszed ahova akarod, akár márkaszervizbe is ha kifizeted.
2019. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A garanciás problémák csoportjába azok az esetek tartoznak, amelyek a rendeltetésszerű használatból eredő meghibásodásra vonatkoznak.

Ha a kezelési útmutatóban találsz olyan utalást, amely a feszegetést említi mint használati funkciót, akkor valóban beletartozik. Olvasd át ismét figyelmesen a dokumentumot. Erre hivatkozva kérheted a javítását.

2019. júl. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sőt az is lehet hogy innentől kezdve ugrott a garancia
2019. júl. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A garancia csak a gyártási hibákra vonatkozik. Vagy másképp fogalmazva a gyártónak felróható meghibásodásokra. Elnémul a mikrofon, vakpixelek jelennek meg a kijelzőn, rendszeresen lefagy, ilyesmik.

A készülék szándékos megrongálása nem tartozik ebbe a körbe. A kedves vásárló a pénzéért azt csinál a telefonjával, amit akar, ebbe a rongálás is beletartozik, de ezzel, mint ráutaló magatartással elfogadja a garancia megszűnését is. Javíttatni - pénzért - akármelyik, az adott típussal foglalkozó szervizben lehet.

2019. júl. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!