Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan applikáció, ahol...

Van olyan applikáció, ahol fel tudom jegyezni, hogy bevettem-e a gyógyszert, de nem küld értesítőt?

Figyelt kérdés
Étkezéstől függ, hogy bevegyem, így nem mindig ugyanakkor veszem be pontosan. Van, hogy eszembe jut, de valami más gondolat megzavar abban, hogy eljussak addig, hogy be is vegyem. És utána nem tudom, hogy be is vettem vagy csake szembe jutott.
2019. júl. 2. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Ezt hivjak jegyzetnek :D
2019. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Google naptár tud dolgokat, de ilyenre pontosan nem emlékszem.
2019. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akad feladat lista, de ott van a google keep szolgáltatás is, ami google-s felhasználói fiókkal bárhol és bármilyen eszközön használható (csak az a lényeg, hogy legyen net kapcsolat [wifi/mobilnet] illetve a google-s felhasználói fiókkal legyen szinkronizálva).
2019. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges ilyen app. Úgy is elfelejted feljegyezni.
2019. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"És utána nem tudom, hogy be is vettem vagy csake szembe jutott."

Az alkalmazás sem fogja tudni.

2019. júl. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs ,jegyzet van de Aba is bele kell írni hogy beveted gyógyszert vagy nem de ez csak akkor müködik ha nem felejtés el hogy bele kell írni .
2019. júl. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!