Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltem egy telefont kb...

Rendeltem egy telefont kb mikorra kéne ide érnie?

Figyelt kérdés
Most vasárnap 06.30. rendeltem egy telefont már aznap este értesítettek hogy elfogadta az eladó az ajánlatomat GLS futár hozza majd akkor kb mikorra várhatom azt írták legkésőbb 3munkanapon belül megérkezik. Nektek kb mikorra érkezett mikor rendeltetek?
2019. júl. 2. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, hogy honnan rendelted. A 3 munkanap holnap telik le. Szerinted mikor fog megérkezni? Az értő olvasást gyakorolnod kellene.
2019. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"hogy elfogadta az eladó az ajánlatomat GLS futár hozza majd"

Szokott lenni egy üzenet, ha jól rémlik, amikor arról tájékoztatnak, hogy a GLS átvette az árut, ami viszont munkanapon történik.

2019. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"azt írták legkésőbb 3munkanapon belül megérkezik."

Azután hogy feladta. Lehet hogy csak egy héten egyszer van szállítás. Mondjuk szerdánként. Akkor akár pénteken meg is érkezhet.

2019. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kaptál GLS futárszolgálat üzenetet hogy átvették csomagot? És mikor hozák neked ha nem akkor hiába várod.
2019. júl. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!