Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az AccuBattery programban...

Az AccuBattery programban nekem kell megadni a kapacitást? [KÉP]

Figyelt kérdés

[link]


Itt 1000mAh-nak ismerte fel, a telefon egy kínai telefon, pár hónapos, 4150mAh a gyártó szerint, de nagyon hamar merül és nagyon hamar feltölt, és gyanús, hogy nem 4150mAh akku van benne, hanem gyengébb, de nem szedhetem szét.


Hogyan deríthetem ki, a szétszedés nélkül, hogy mekkora az akku kapacitása és hogy a gyártó átver-e?



2019. júl. 2. 22:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Ampere nevű program is kiírja az akkukapacitást, nekem eddig mindig pontos volt.
2019. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
megpróbálom thx
2019. júl. 2. 22:57
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Oda van írva: set design capacity.

Az akkun feltüntetett névleges értékről van szó.

Ha nem látod az akkut, akkor is.

Ah-kapacitást nem lehet csak úgy felismerni, ahhoz tölteni és kisütni szükséges, abból lehet kalkulálni.

2019. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A program nagyjából reális adatot közöl.
2019. júl. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Oda van írva: set design capacity."


Igen, ez a kérdés alapja, hogy ott nekem kell-e megadni, mert nem értem miért 1000mAh van ott, általában ennél jóval nagyobb a kapacitása a telefonoknak.

2019. júl. 3. 01:20
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

Komolyan nem sikerült lefordítani, hogy set, setting, beállítás?

Tervezett kapacitás beállítása?

A program nem látja akku feliratát, csak bedob egy alapértelmezett beállítást. Plusz felkínálja, hogy korrigáld, a valóságnak megfelelően.

Utána fogja majd figyelni az akkut, de akkor hiába linkelem a használat módját is:

[link]

2019. júl. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

még mindig nem érted.

A kérdés arra vonatkozott, hogy a program felismeri-e a telefon típusát és kiírja magától vagy sem.


Miután leírtam TÚLSÁGOSAN HAMAR lemerül és HAMAR feltöltődik, ezért nem volt világos, hogy egy kamu 1000mAh-s akku került bele, vagy csak alapértelmezetten 1000mAh van odaírva és át kell írni a gyártó által megadott kapacitásra.


Mindegy. Nem érdekes, látom nem érted.

2019. júl. 3. 17:44
 8/16 A kérdező kommentje:

A második mondatban már jól írod, amit akartam kérdezni.


A kérdés, hogy ha egy gagyibb akku került a telefonba, az ki fog-e derülni?

2019. júl. 3. 17:46
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezt írtam először:

Ah-kapacitást nem lehet csak úgy felismerni, ahhoz tölteni és kisütni szükséges...


Ezt írtam másodszor:

A program nem látja akku feliratát...


Kétszer is jól írtam, legfeljebb egyszer sem értetted.

Csak nincs kedvem szájbarágósan elmagyarázni olyanokat, mint "set" vagy "design" jelentése, miután ez szinte abszurd már a mai világban. Pedig én is még oroszul tanultam, de hol élünk már azóta.

Meg ott van a Google-fordító is, nem hiszem el...

2019. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kiírta a telefon típusát, gondoltam akkor tudja mennyi a gyári kapacitása.

Csodálkoztam, hogy 1000mAh, mert nem tudtam ez egy általánosságban beírt érték.

Mivel nagyon hamar lemerül, ezért összekötöttem hirtelen azzal, hogy "Úristen, 1000mAh, akkor ezért merül hamar le, és ezért lehet hamar feltölteni."


Ez a két dolog vágott egybe, és ez nem volt világos.


Beírtam a gyári értéket 4150.


Tud tölteni wireless, meg kábelesen is.

Két program is fut. Ampere, meg ez accubattery.


jó, nem vitázni akarok, én nem értek hozzá ez világos, ezért kérdeztem a kérdést.

2019. júl. 3. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!