Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pokemon go-val kapcsolatban...

Pokemon go-val kapcsolatban tudnátok segíteni, kérlek?

Figyelt kérdés

Adott egy Samsung Galaxy K Zoom (android 4.4.2.) telefon, amin eddig megfelelően futott a játék. Azonban jött egy új frissítés, amit ugye kötelező letölteni. Nos, engem kidobott az alkalmazás, mert már nem kompatibilis az eszközöm az új verzióval. Van valami mód arra, hogy majd más forrásból letöltsem ezt, kikerülve ezt a hibaüzenetet? Nem szeretnék belebabrálni a telefonba, mert anno én szedtem ki belőle a rootot (mert úgy nem volt az igazi). (Nem tudom lenne-e köze a megoldáshoz, csak leírtam.)

Előre is köszi a segítséget.



2019. júl. 3. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valahonnan beszerzed az apk fájlt, fel tudod telepíteni. De ha használ olyan funkciókat amit a telefonod nem tud, nem fog elindulni.
2019. júl. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
aptoide
2020. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!