Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Mi remote control (távirányí...

A Mi remote control (távirányító) akármilyen tv-vel működik?

Figyelt kérdés

Tervezek venni egy Xiaomi Redmi Note 7-et, amiben van ez az infra cucc amivel lehet távirányítóként használni a telefont. Kipróbálás szintjén szeretném majd megpróbálni, de felmerül egy ilyen kérdés bennem, hogy régi vagy csak újabb tv-khez lehet-e használni. Plusz számít-e, hogy nekünk Orion tv-nk van. Pár éves tv-ről lenne szó, nem a legokosabb de felbontásra jó meg minden. Nem tudom mennyire jó márka egyébként emiatt kérdezem, hogy akármilyen tv-vel működik a Mi remote control?

Válaszokat előre is köszönöm! :)



#TV #Xiaomi #Xiaomi Redmi Note 7 #Mi távírányító
2019. júl. 3. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a saját távirányító app-ban nem találtam Orion márkát. Igaz, nekem picit másabb Xiaomi telóm van: Mi A1, amin stock Android fut, csak ez a Xiaomi app is benne van (mivel infra porttal is ellátták a kínaiak). Ettől függetlenül érdemes egy próbát tenni vele, mert ha a TV-ben lévő panel, egy másik gyártó termékében is benne van (jó, ez kicsit hosszadalmas utánajárást igényel), akkor ha az, benne van a listában, akkor működni fog. Ez olyan dolog, hogy egy alaplapot vezérelnél, csak a gyártók nem nagyon adják ki ezt az információt.

2019. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! :)
2019. júl. 3. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Orion lehet török Vestel vagy kínai, felismerhető a hátáról, vagyis az alaplap csatlakozóiról.

Orion Orion nincs már régóta. Lapos egyáltalán, de már a képcsöves korszak végén is főleg csak Vestel vagy olasz PT alaplapokat használtak.

2019. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 köszi a választ!
2019. júl. 3. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!