Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 plus alaplap csere?

Iphone 6 plus alaplap csere?

Figyelt kérdés
3 emeletről betonra esett mobilon cseréltem kijelzőt, hátlapot de nem működik. Utolsó próba, leghúzósabb az alaplap csere lenne. Megoldható egy alaplap ilyen vásárlással? Nem várhatóak, különböző meglepetés-trükkök? A másik kérdésem, 16 Gb volt az eredeti, a mostani rendelésnél a 64 Gb választása is megfelelő lehet? [link] Köszönöm a segítőknek a válaszokat.

2019. júl. 3. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele,nagyon nem éri meg vagy vegyél egy leharcoltabbat amiben jó az alaplap vagy egy új telefont...
2019. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
30 ezret megérne nekem egy 64Gb-s. Mint írtam, minden más cserélve van. A használt rizikós, egy éve vettem egyet, az alaplap csere érdekében. Sűrűn lefagy, javítást nem vállalják az is valszeg alaplap hibás. Az új meg drága egy alaplap cseréhez képest.
2019. júl. 4. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!