Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hasonló iphone 7 problèma...

Hasonló iphone 7 problèma telefonálás közben?

Figyelt kérdés

Iphone 7 telefonbeszélgetés közbeni hangproblémák. Mikor hívnak én a másik felet hallom tökéletesen, viszont ők sokszor nem hallanak engem, vagy nagyon halkan. De azaz érdekes hogy nem mindig és nem mindeninkinél. Van akinél állandó probléma és nem hall, másnál meg nincs. Ha a telefonnal hagnüzeneteket vagy felvételeket, videokat készítek azok tökélesen jók bármilyen távolságból is beszélek.

Icentrebe bevittem, 3 napig ott volt ,csináltak egy teljes diagnosztikát, majd visszaküldték, hogy minden jó, nem értik..azt mondták probáljam meg esetleg kicserélni a SIM kártyát..ki érti ezt?



2019. júl. 5. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Pacsi, ugyan ez a probléma iPhone 7 Plus-sal. Mindenki tökéletesen hall, kivéve apa. De néha meg teljesen jó.
2019. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most valami olyat hallottam hogy a 4G hang több helyen gondot okozhat. Probáltad már kikapcsolni?
2019. júl. 5. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!