Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefon nem jelzi ki,...

Samsung telefon nem jelzi ki, ha új e-mail érkezik. Sőt, ha belépek az E-mailbe, ott is rá kell frissítenem, hogy megérkezzen. Mit állítsak be, hogy azonnal kapjak értesítést?

Figyelt kérdés

2019. júl. 5. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Mióta ilyen?

Értesítések menüben az adott programnál meg kell nézni, hogy be van-e kapcsolva.

2019. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már elég régóta ilyen, mert kb. belenyugodtam, hogy megbutult. Kb. több mint egy éve. Előtte viszont működött. Értesítések menüt nem találom. :-(
2019. júl. 5. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Samsungon a Gmail vagy az eredeti Samsungos Email applikációra gondolsz?
2019. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
E-mail.
2019. júl. 5. 14:25
 5/7 A kérdező kommentje:
eredeti e-mail-re gondolok
2019. júl. 5. 14:26
 6/7 A kérdező kommentje:

E-mail, de mégis a G-mailt nyitja, mert Gmail-em van. Sose értettem, miért van kétfajta e-mail.

Ikonnak E-mail van, az nem működik normálisan.

De az Alkalmazáskezelőben Gmail-t látok.

???

2019. júl. 5. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Van sima email is, nekem is így van, de mivel ugyanarra állítottam be mindkettőt, nekem is ugyanaz. Van az alkalmazásokban gmail, meg email is, azokat kell megnézni, hogy az értesítések hozzájuk nem-e lettek letiltva, ezzel kell kezdeni.
2019. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!