Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefon értesítési...

Xiaomi telefon értesítési hang beállítások?

Figyelt kérdés
A beállítások --> hangok és rezgéseken kívül lehet valahogy beállítani SMS, értesítés, stb. hangokat? Mert sajnos ott nem engedi, folyton bezárja, mert meg akarja nyitni hozzá a témák alkalmazást,ami nem működik. Úgy olvastam letiltották több európai országban is a miui témákat. Valami ötlet?
2019. júl. 4. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan, milyen telefonod lehet és mivel sikerült elérni, hogy a "Témák" alkalmazás szükséges legyen ehhez (mert nem az eredetileg).


2 lehetőséged van.


1)

Alkalmazás kezelőben megkeresed a "Témák" alkalmazást, és a beállításaiban törlöd az alapértelmezett alkalmazásként történő használatát adott műveletekre.


2)

A régió beállítások közt beállítasz egy olyan országot, amelyikben nincs tíltva a "Témák" app használata. (Például India)


Az elsőt javaslom!

2019. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Gondolom úgy sikerült elérnem, hogy pár éve még használtam a Témák alkalmazást, és csengőhangokat is töltöttem le onnét, így kapcsolta össze a csengőhangokkal. De ez csak egy feltétezés.

2019. júl. 4. 17:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha valakinek ilyen gondja lenne, a telepített alkalmazásoknál keresse meg a témákat, és törölje a rendszerfrissítéseket! :)
2019. júl. 4. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!