Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok csatlakozni telefonn...

Kitinkutikula kérdése:

Nem tudok csatlakozni telefonnal az otthoni wifihez de más wifikhez tudok + a mobilnet is megy otthon is. A családban csak én nem tudok kapcsolódni. Az elmúlt két évben nem volt ilyen baj (nem változott se a router se a mobilom) mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Amiket eddig próbáltam:

-Wifi elfelejtése

-Csökkentett üzemmódú indítás

-Router újraindítás

-mac cím megválzoztatása?



#probléma #wifi #azonosítási
2019. júl. 6. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a beltéri egységre maximum 3 készülék csatlakoztatható😹📱

Ellenőrizd/beszéld meg a többiekkel,tablet/telefon/wifis tv....stb

Egy reapeter megoldhatja a gondot.

Vagy alapból kicsi a sávszélesség(bár akkor feltudsz kapcsolódni....,csak semmi se tölt be)

2019. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem ez a gond, úgy túl egyszerű lenne... :/
2019. júl. 7. 01:20
 3/5 A kérdező kommentje:
A wifit megtalálja, el is kezd kapcsolódni aztán azonosítási problémát ír. A telefont egyelőre még nem akarnám rootolni
2019. júl. 7. 15:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Illetve nem kezd el csak hitelesítést ír. Kb 4-5 napja ilyen előtte volt egy délelőtt amikor tudtam csatlakozni de nagyon gyenge volt. kb egy héttel ezelőttig minden oké volt
2019. júl. 7. 16:02
 5/5 A kérdező kommentje:
megváltoztattam a jelszót aztán vissza ugyanarra és ennyi. most jó. érdekes
2019. júl. 8. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!