Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék a telefonomra...

Szeretnék a telefonomra valami jó csengőhangot. Honnan a legérdemesebb letölteni? Azt se tudom, hogy a telefonom le fogja- e tudni egyáltalán játszani a zenét.

Figyelt kérdés
Ma olvastam az egyik újság hátoldalán, hogy 300 Ft-ért le lehet tölteni. De utána még valami kreditet automatikusan küldenek, azért meg plusz pénzt vonnak le. :S
2010. júl. 10. 10:50
 1/1 N.Balu válasza:
100%

Szerintem ne használj ilyen szolgáltatást.

Automatikus SMS-t küldenek, ami sok pénzbe fog kerülni. Ezért krediteket kapsz, amit beválthatsz tartalmak letöltésére. Lemondani viszont bonyolult. Nem ajánlom.


Vegyél USB-s infra vagy Bluetooth adapter, de csak ha a telefonod támogatja (ma már szinte mindegyik tudja legalább az egyiket), és számítógépről töltsd át velük a telefonra a zenét. Alapból mp3-at javasolok.


Azt, hogy a telefonod mit támogat, mit nem, arra senki sem tud válaszolni, amíg a típusát le nem írod...

2010. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!