Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon tabletet érdemes venni?

Navon tabletet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Véleményekre lennék kíváncsi. Esetleg ha már valaki használt vagy használ ilyet, szívesen vennék tapasztalatokat. Válaszokat előre is köszönöm!

2019. júl. 7. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem ajánlom!
2019. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. júl. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Külföldi webshopok összehasonlítói portálja - tablet témában: [link]

(bár inkább a mobilos fronton nézik meg inkább emberek).

Itt össze tudod hasonlítani árban meg miegymásban a tableteket és az alapján látod, miket dob ki.

Jó keresgélést.

2019. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt régebben navon telefonom meg tabletem is.Borzalmas,a kínai vackok közül is a legalja!A tablet akkuja fél évesen konkrétan majdnem felrobbant,de a minőség a felépítés és az összeszerelés is borzalmas.Semmi képpen nem ajánlom.Ha olcsóbb tabletet akarsz nem igazán tudok mit mondani vagy ajánlani szerintem érdemesebb összeszedni egy 100-150 ezer forontot és venni egy ipadot,vagy samsungot,vagy huawei-t!
2019. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. júl. 7. 16:15
 6/6 Fárasztó96 ***** válasza:
2016os bejött nekem. 2019es IQ7 már nem annyira. Most hasonlóra gyüjtök.
2022. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!