Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen huawei telefont ajánlan...

Milyen huawei telefont ajánlanátok? (tapasztalatok, vélemények érdekelnek! )

Figyelt kérdés
Huawei p8 lite telefonom van, 2015-ben lett vásárolva. Szegénykém nagyon jól húzta de wifi hibás lett melegszik ha töltőn van eleget nyúztam már. Azóta rengeteg új termék jelent meg lépést nem bírom tartani ezért vagyok kíváncsi a ti véleményetekre. P széria előnyben van a szemembe nekem sokat adott ez a telefon nem gondoltam volna hogy eddig fogja húzni (még mindig használható, csak drága a mobilnet...) P9-P10 szimpatikus.

2019. júl. 7. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem P9 van, elégedett vagyok vele.
2019. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem P20 Lite-om van és teljesen meg vagyok elégedve vele:) nem lassul, nem forrósodik és az ára is szuper. Egyedül csak játszani nem lehet rajta, de más minden nagyon szuper rajta/benne.
2019. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 2015-ben vettem, de nekem még régebbi típus, P7 van, és ez is jó még (most is arról írok), csak persze elavult már. Úgyhogy a Huawei általánosságban nagyon jó minőségű, megbízható telefonokat csinál, és természetesen a P-széria is nagyon jó, kérdés, hogy mennyi pénzed van rá?
2019. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!