Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Samsung mobil erre a...

Ha Samsung mobil erre a kódra: *#7465625# azt írja ki, hogy 'csatlakozási probléma vagy érvénytelen MMI kód', akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
Egy ismerőstől kaptam egy Galaxy A7-et. Az 1-es slot 'nem regisztrált'. A 2-es működik.

2019. júl. 11. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ne írkáld bele.
2019. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
????????????????????
2019. júl. 15. 06:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, bennem is ugyanez merült fel, hogy mi szükség van rá beleírnod azt a kódot? Ha nem írod be, akkor nem ír neked hibaüzenetet.

Egyáltalán mit szeretnél, mert a kérdésból nem derül ki.

2019. júl. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hogy mindkét slotban működjön a Telekomos kártyám, mert az 1-ben nem működik!


A kérdésemben kiírtam, hogy ez a bajom. Az 1-es slot azt írja ki, ha hívni akarok valakit, hogy "nem regisztrált a hálózaton". De ez mit jelent?


A neten láttam egy ilyen kódot, amire a fentieket írja ki, mit akar ez jelenteni?


Ez a kérdésem. Valakinek van ezzel valami tapasztalata?

2019. júl. 15. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!