Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan ua legegyszerűbben la...

Hogyan ua legegyszerűbben la Samsung A20e telómnak a billentyűzárát?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy most jelenleg van egy pin kód beállítva. Viszont ahhoz hogy ezt be tudjam irni meg kell nyomni a bekapcsoló gombot. Ezt el lehet valahogy kerülni, hogy ne kelljen megnyomni hanem pl. képernyő koppintással tudjam előhozni a képernyőt és úgy irjam be a pin kódomat?

Attól tartok, ha sokat használom a telefonomat egy nap és állandóan a bekapcsoló gombot nyomogatom akkor nem sokáig fogja birni a gombja.


2019. júl. 14. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj a gomb miatt, arra tervezték, hogy használják. De ha mégse bírnám, azt hiszem meg lehet csináltatni.


Amúgy nekem A70-em van, és ott van olyan opció a beállításokban, hogy koppintással fel lehessen oldani. Beállítások -> Speciális funkciók -> Kéz- és egyéb mozdulatok -> Érinte meg 2x az ébresztéshez.


Valahol ott keresd a menüben. De ha nincs alapból a beállításoknál, akkor sajnos más lehetőség a gombon kívül nincsen.

2019. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elnézést!

A kérdésem úgy hangzana, hogy:


Hogyan tudom a legegyszerűbben feloldani a Samsung A20e telómnak a billentyűzárát.


A hibáért elnézést kérek. :)

2019. júl. 14. 17:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos nem találtam ilyen funkciót. :(
2019. júl. 14. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Kikapcsológombbal is lehet feléleszteni egy telefont.
2019. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen sajnos ezt a lehetőséget találtam én is. A használati illetve a samsung honlapja is azt irja, hogy ha kétszer a kijelző bármely pontjára koppintunk akkor is felébred a kijelző. Sajna nekem nem müködik.

Csak a be/kikapcsoló gombbal megy. Mondjuk eléggé zavaró, de holnap futok egy kört a samsungnál hátha én nem csinálok jól valamit. :)

2019. júl. 14. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!