Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jelennek meg az...

Miért nem jelennek meg az értesítések?

Figyelt kérdés

Üdv, az őrületbe kerget a telefonom.

Ez egy Xperia X 8.0 Oreo-val.

Nemrég lett frissítve erre a fos rendszerre és azóta nem kapok értesítéseket lezárt képernyőnél.

Se Messenger, se Gmail. Korábban azonnal megkaptam ezeket lezárt képernyőnél is.

A fórumokat böngészve ez egy gyakori gond 8.0 androiddal szenvedőknél, de eddig egy tanács se segített megoldani.


Kikapcsoltam a "do not disturb" funkciót.

Az akku energiamegtakarítási részénél kivételek közé tettem minden létező alkalmazást és programot.

A programok értesítési beállításainál a prioritást a legmagasabbra tettem és minden értesítés be van kapcsolva.

A wifi állandóan be van kapcsolva, nincs alvó üzemmódban.

A fiók szinkronizálások be vannak kapcsolva és állandóra állítva.


Nagyjából ennyi.

Amint a telefont lezárom és úgy hagyom pár percre, az értesítések megszűnnek. Amint megérintem és feloldom (csak csúsztatás van semmi különleges lezárás), egyszerre megkapom az összes addig felgyűlt értesítést.

Most már nagyon felkhúrta az agyam ez a fostalicska és hozzátok fordulok, hátha tudtok segíteni, mielőtt kárt teszek benne. Csak rátok számíthatok.



2019. júl. 14. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hard reseteld szetintem
2019. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg azt, hogy a lezárt képernyőre milyen értesítések vannak engedélyezve.


Aztán ha nem megy, akkor egy gyári visszaállítás.

2019. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Semmi nem működött, most is teljesen esetleges, hogy mikor kapok meg értesítést. Az ajánlott dolgokat is megcsináltam többször is. A mail klienst is lecseréltem már többfélére, ugyanaz.

Mintha a wifi lekapcsolna a képernyő zárolása után és random kapcsolódna vissza. Néha azonnal kapok üzenetet, máskor meg órákkal később, de legtöbbször csak a képernyő feloldásakor. Jól megszpoptam ezzel az Oreoval, ráadásul erre már nem jön Android 9.

2019. júl. 18. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!