Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amikor éppen valakivel telefon...

Gyuribacsika kérdése:

Amikor éppen valakivel telefonálok és közben hív más is miért nem jelzi ki?

Figyelt kérdés

T-mobil Domino feltöltökártyás vagyok.

Miközben valakivel beszélek és közben hív más is nem jelzi ki.

Régen ilyenkor küldött legalább egy sms értesítőt hogy volt nem fogadott hívásom. Azt tudom hogy a előfizetéseseknél ha épp beszélsz valakivek és van közben bejövö hívásod akkor pittyeg és jelzi hanggal a vonalban. Mit tudok tenni hogy kijelezze a nem fogadott hívásomat ami mással történö hívás közben érkezik ?



2019. júl. 17. 06:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha hívnak miközben én mással beszélek azt irja ki a hívonak hogy a szám foglalt. Én pedig erről semmi jelzést nem kapok hogy valaki keresett mert épp vonalban vagyok.
2019. júl. 17. 06:18
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nálam a hívásvárakoztatásnál kell ezt beállítani.
2019. júl. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazad van tényleg a hívásvárakoztatás a probléma. Azt hittem a szolgáltató hibája. Viszont MMS-t megnyitni azóta sem sikerül, illettve vannak olyan számok ahová nem sikerül elküldeni az sms-t. Nem tudom mi lehet a baj.
2019. júl. 17. 07:04
 4/6 anonim ***** válasza:
MMS-t csak a szolgáltató netjével lehet megnyitni.
2019. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, de az is olyan hogy egyszer megtudom nyitni a szolgáltató netjével, máskor meg nem.Mármint az MMS-t. Az meg hogy valakinek eltudom simán küldeni az sms-t, másnak meg folyamatosan küldési hibával nem küldi el sokadszorra sem. Ennek nem tudom mi lehet az oka.
2019. júl. 17. 20:03
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Sok oka lehet.

Pl. a szám nem +36-al van beírva.

Vagy a telefon valamiért mms-ként akarja küldeni, de nem tudja a másik fél fogadni.

A hálózat nem tudja fogadni az ő részére az sms-t, mert már túl sok van neki olvasatlanul...

2019. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!