Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az miért van ha telefonálok...

Az miért van ha telefonálok valakivel, és közben hallok egy sípoló hangot rövid ideig?

Figyelt kérdés

2018. szept. 4. 16:07
 1/7 matulafatula ***** válasza:
63%
Szerintem lehallgatnak. Ha vaj van a füled mögött, jobb ha megtérsz.
2018. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vagy más is hívja a számot, vagy lemerülőben van az elem a hordozható készülékben. Múltkor már kérdezte valaki.
2018. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor jelez így, ha hamarosan tölteni kell az aksit.
2018. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A lehallgatás lényege, hogy az érintett tudta nélkül történjen. Ha a lehallgatás egy nyilvánvalóan érzékelhető és mindenki által megismerhető hangeffekttel kezdődik, pont elveszti az értelmét, hiszen mindenki tudja hogy más is hallhatja, és nem fog kimondani terhelő dolgokat.


Biztos, hogy nem lehallgatás, különben közismert lenne.

2018. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért hallasz sípoló hangot, mert közel tartod a telefont a füledhez. Tartsd el kb. 90-150 cm távolságra.
2018. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
basszus, kinek van 150 centis keze? ha lehallgatnak, bevisszhangosodik.
2018. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Can olyan beallitas h percenkent csippanjon beszelgetes kozben, kapcsold ki
2018. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!