Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg k40 hogyan tudom függetlení...

Lg k40 hogyan tudom függetleníteni? Telenoros, dupla sim-es. Többi lent

Figyelt kérdés

Idézem hogy mit ír a kiskönyve.

"Amennyiben készülékét mobilhálózat-üzemeltető szolgálgatótól vásárolta, akkor az első beüzemelés alkalmával minden esetben a szolgáltatótól kapott Sim kártyával használja a készüléket. Ha az első alkalommal nem megfelelő, nem az adott szolgáltatótól kapott sim kártyát helyezi be, akkor a készülék zárolásra kerül. A zárolás feloldása érdekében mindenképpen forduljon a szolgáltatója ügyfélszolgálatához.


Ebből én azt veszem ki hogy ha egyszer használtam jelen esetben telenoros kártyával, akkor utána már használhatom pl vodafonossal? És mindegy h melyikbe teszem? Sim1 sim2?



2019. júl. 18. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ez hülyeség. A telefon vagy eleve hálózati zárolt, vagy nem. Ha az, akkor más szolgáltató kártyáját érzékelve kérni fogja a feloldó kódot. Ha nem az, beindul.
2019. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ebből én azt veszem ki..."

Elég rosszul veszed ki, mondhatni más által nem látható összefüggéseket vélsz belelátni.

Mi értelme lenne a függőségnek, ha ilyen egyszerűen tudnád függetleníteni?

Egyszerűen tudod megoldani, ha a Telenornál intézkedsz.

Ha mástól vetted használtan, az már kellemetlen, mert a rohadt Telenor ezt már akadályozza, holott neki nem sok köze lenne hozzá.

De csak az eredeti tulaj vagy meghatalmazottja részére függetlenítik.

Igaz, hogy eladás előtt a tulajdonos maga is elintézhetné, de vannak annyira béna emberek, hogy ő inkább függőként hirdeti, nem foglalkozik vele.

2019. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2! Nem mástól vettem használtan, vadi új a készülék saját nevemen van, csak mivel az előfizetésemhez vásároltam ami már megvan több 10éve igy hoztam hozzá egy telefont, amit az öcsémnek szántam, de neki vodafonos a kártyája. De már utána érdeklődtem de mivel előfizus nem tudják függetleniteni mondjuk nem értem mert a készüléket nem fizetem 1 ft-al sem, a telefonszámlát meg eddig is fizettem.
2019. júl. 18. 09:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem piaci áron került hozzád a telefon, hanem olcsóbban. Ennek ára az előfizetéshez aláírt hűségidő, ami után simán függetlenítik a telefont.

Valamiből élnie kell a szolgáltatónak is. Az olcsóbban megkapható telefon ára a két év szolgáltatói használat.

2019. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem zavar, hogy a szolgáltatók már függetlenül adják ki a telefonokat... Nekem is k40-em van, telenoros, előfizetéses, és tmobile simmel használom, mivel a telenoros előfizetésem nem aktiválták még.
2019. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KrYsZ93 ***** válasza:
Igen amióta ngyenesen függetlenítenek a szolgáltatók egy 2017-es rendelet alapján, azóta minden mibilt beleértve modemet is függetlenül értékesítenek. A másik dolog hogy én még nem láttam dualsimes függő készüléket.
2020. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!