Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone szoftver frissítéssel...

Iphone szoftver frissítéssel problémám van. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés
Van nekem egy Iphone 7 plus-om amin 3 hete csinaltam egy szoftverfrissítést. A letöltötte, elkezdte telepíteni mimdme ment normálisan, de utánna amikor elkezdte telepíteni bejött az Apple logó végig ment alatta a csík (telepítette) úgy volt a telefon vagy 2-3 órájig és ndm csinalt semmit, Aple Supportba megnéztem mit csináljak és azt írta próbáljam meg gépről fríssíteni a telefont ha nem sikerül ( azt írja, hogy a legfirssebb verzióm van) akkor gyári visszállítást, megcsináltam és a telefont nem biŕtam be se kapcsolni utánna. Vsgy 10-szer próbaltam. Sajmos nincs rajta garancia így elvittem egy másik szerelőhöz 3 hete azt mondta géppel nem vette fel a kapcsolatot az mondta, így szét szedte ( nem tudom miért) 3 hete csinálja és mimdig szt mondja tudja, hogy sürgős meg megkéne csinálni. Jó lesz a telefon? Hasonló törtent már valakivel? És hogx oldotta meg?

2019. júl. 20. 12:05
 1/3 anonim válasza:
Felkészítlek rá, hogy ha egy nem apple szerelő ennyire szétszedi, lehet hogy kuka
2019. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szoftveres problémád van azért nincs kész a telefonod. Alaplapi méréseket kell végezni rajta ez hosszú időt vesz igénybe annak aki ért hozzá, és még hosszabbbat aki teljesen világtalan :))

Apple support ilyen esetben nem tud segíteni, apple készülékekre szakosodott alaplapi javításokkal is foglalkozó szervizet keressél fel.

2019. júl. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tamas776 ***** válasza:

Vidd el szervízbe. Lehet, hogy szoftveres hibája van vagy ha én tudom

rosszul akkor pedig kérj bevizsgálast. Valahol ingyen van valahol pedig fizetni kell érte.

2019. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!