Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A forza horizon 4-Ben hogyan...

A forza horizon 4-Ben hogyan lehet egy csúcsszuper sebbeséget elérni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 27. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az autópályán valami elég gyors (S2, X) kocsival elérsz egy - pontosan nem tudom mekkora, de asszem' 300 körüli sebességet, és azt tartod is x ideig (5-15mp?), sajnos egyik értéket sem tudom pontosan, de nem nagy trükk, egy hossz alatt többször is meg lehet csinálni. Ha írja, hogy megvan, kicsit vissza is lassíthatsz, és kezded újra.
2019. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TESCOMINOSEGI ***** válasza:
A matektanárom szerint a 130km/h az csúcsszuper sebesség mivel hogy a suzuki swift-je alig alig el éri, viszont a 13. században az emberek meg voltak elégedve azzal hogy a lovak 88km/h maximális sebességet tudtak produkálni. Szerintem viszonylag tág fogalom ez a "csúcsszuper sebesség".
2019. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!