Tibike99 kérdése:

Van 2db pioneer tsw 304-r mélynyomóm zárt ládában a kocsimba fordított polaritással lehetséges minőség javulást elérni?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Ventoba vannak a kicsikék egy Jbl GtO 75.4 ről üzemelnek ez erősítőn hidalva van 2-2 csatorna és LP(loud pass) alacsony freqi vágásra van állítva azon belül pedig kb 50hz körül eddig minden freqi rá volt tolva de néha túl brümmögős hangja volt hosszútávon unalmas volt és nem volt szép hangja. Nem rég újra beállítottam a leírtak alapján és így sokkal jobb akkor szól amikor kell de akkor nagyon viszont kalaptartó nagyon ugrándozik és néha nagyon hátulról jön a hang javasolt az erősítőnél a pozitív negatív (polaritás) felcserélése ? Előre is köszönöm !

2018. febr. 13. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ám de én ahogy forgattam a ládákat akkor a legerősebb a basszus ha kifelé néznek a csomagtartóból a mélyek de viszont mivel szeretnék néha a kocsi hátuljába rakni 1-2 dolgot így képtelen voltam felfelé fordítani de attól jobban szól ha az ülések felé van ... Kíváncsi leszek holnap reggel 1 hangszórón megpróbálom ha nem tetszik vissza fordítom és kész
2018. febr. 13. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!