Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mivel jobb/rosszabb az xbox...

Mivel jobb/rosszabb az xbox arcade mint az elite?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy az arcadehoz nem adnak hdd-t, de ezen kívül minden másban (kivéve a színükben) megegyeznek? Én olyat hallottam hogy az arcade hamarabb elromlik, nem olyan jó a hűtése. 2. Valamint a 20 Gb-s hdd mennyire elég az xboxhoz a játékok föltelepítésére, demók letöltésére, live-ozni...?
2010. júl. 11. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos tisztázzuk a hűtést, azért mondták hogy hamarabb elromlik mivel az arcade nem adnak hdd-t, igy a játékot nem tudsz hdd másolni, ezért kopik jobban az olvasó fej! Semmi köze a hűtéséhez!

20GB édes kevés játékok telepitésére, max 2 teljes játék és 2 demó fél rá...bár a mostani dashboard frissitésének köszönhetően max 16GB pendrive tudsz rá csatlakoztatni, ami azért jó mert azt is használhatod hdd ként!

2010. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!