Lehetséges, hogy régebbi típusú lapostévét (plazma) nem tudok konzolra rögzíteni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 6. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Persze, hogy lehetséges.

Most fogalmazhatnék erősebben, de mondjuk úgy, ha nem értesz hozzá, akkor nyilván nem fogod tudni.

2019. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Wadmalac ***** válasza:
14%

Nem olyan nagy kaland ezt magadtól kideríteni. Megnézed, milyen képbemenetek vannak a tévén, mi van a konzolodon, ha van egyforma, örülsz, ha nincs, utánanézel, hol, mennyiért kapsz megfelelő adaptert.

Azért még plazmában is elég régi modell lehet, amin nincs HDMI in.

2019. aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

# 2

Falikonzolra való rögzítés megvan?

2019. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

He? Játékkonzolra gondoltam. Nem is értettem, miért nem bekötést ír, hanem rögzítést. :D


Így más a képlet.

A plazmatévék nem éppen két grammos jószágok, lehet, hogy a gyártó alapból nem tervezte a falikonzolos rögzítést.


De ha típus megvan, utána lehet nézni.

2019. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A falikonzolok rögzítési méretei a VESA szabvány méreteket támogatják. Ha a tévé seggén vannak ilyen kiosztású menetes lyukak, akkor a leírása egyértelműen utal rá, ha nincs, akkor nem véletlen, és nem kell eröltetni a barkácsolást.
2019. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

"nem kell eröltetni a barkácsolást."

Azt szakértelem nélkül tényleg nem, de vannak azért alternatív megoldások, van pár cég, aki vállal egyedi konzol gyártást.

2019. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam még olyan plazma TV-t (szervizemben sem, vagyis nem csak párat ismerek), aminek ne lettek volna standard rögzítési pontjai.

A forgalmazott konzoloknál pedig megadják a teherbírást, megfelelőt kell venni.

#1 hozzászólásom épp azért fogalmaztam úgy, ahogy, mert azért ekkora tömeg rögzítéséhez nem árt némi szakértelem / tapasztalat, hogy milyen falba, mivel stb.

2019. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

Nemnemnem, akkor félreérthető volt, a barkácsolást és az erre specializált gyártókat külön értettem.

Persze barkácsban is van ilyen meg olyan, én spec nekilátnék otthon, lévén terhelésre méretezni is tudom és megvan a megfelelő műhely, szerszám háttér is.

2019. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!