Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha 2 erősítőt 1db akksihoz...

Ha 2 erősítőt 1db akksihoz kötök nem fognak elromlani az erősítők?

Figyelt kérdés
Van egy tpa3116d2-m és egy kisebb, aminek nem tudom pontosan a nevét, nagyon féltem őket mert egyet már elrontottam a tpa-ból. Tehát ha 1akksira kotom a kettot akkor nem eomlanak el? A tranzisztorok nem tudjak egymast elrontani? Neten nem talaltam valaszokat eddig

2019. aug. 6. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem találtál, mert ez egyszerűen butaság, nem tudok már erre mit mondani.

Ha nem azt nézzük, hogy ilyen alapon nem dughatnál konnektorba több fogyasztót párhuzamosan, csak gondoljunk arra, hogy egy sztereó erősítőben is két végfok közös tápegységre csatlakozik, de még 5.1 erősítőkről ne is beszéljünk...

Meg az autórádiók sztereó végfoka nem közös akkuról működik véletlenül?

2019. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira magától értetődik, amit kérdezel, hogy azért nem találsz róla semmit.
2019. aug. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért nem találtál a problémára választ, mert nem létezik ilyen probléma.
2019. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

De elromolhat,ha az erősítő kimenetet kötöd rá a táp bemenet helyett az akksira.

Akkor a tranzisztorok összebalhéznak,,és elrontják egymást..

2019. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4dik kommentelo koszonom, pont ezert kerdezem meg inkabb mert nem akarok az ujabb erositomre varni még 2honapot
2019. aug. 9. 23:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, a legtöbb autós erősítő hídkapcsolású, ott is több végfok működik ugyanarról az akkuról, mégsem teszik tönkre egymást. Egy sztereó híd végfokban oldalanként 2, azaz összesen 4 darab végfok van.
2019. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 5

Amit írtál, teljesen komolytalan, logikátlan.

Egyrészt a kérdés nem szakszerűtlen bekötésre vonatkozott, hanem normális bekötésre.

Tehát akkor valamit kifelejtettél a kérdésből, ezek szerint.

Szakszerűtlen bekötéssel viszont bármit agyon tudsz vágni, ebben mi a különös?

2019. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem érted a furfangos csavarokat...
2019. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!