Az xbox live gold-nal mit jelent az ESD szo?

Figyelt kérdés
2019. aug. 8. 20:06
1 2
 1/14 Szirty ***** válasza:
59%

A szövegkörnyezet meg nyilván mindegy ugye?


Pl. elektrosztatikus kisülés.

2019. aug. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

15 % méretű szirti trollnak megint nagyobb a kötekedési hajlama, mint a 15 %-a.

Szövegkörnyezet adott: Xbox Live Gold

Innen kezdve csak Google-kérdés, miután játékokkal nem foglalkozom, de pillanatok műve:

Electronic Software Download

2019. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Szirty ***** válasza:
59%

Az irodalmi stílusban fogalmazó professzionális okoskodó idióta szervizvezető trollfarok megint belém köt, aztán hangoztatja hogy kötekszek vele.

Kiválóan fogunk szórakozni megint, hozzátok a popcornt!


Az cseppet se zavarjon hogy az ESD-nek milyen jelentése lehet elektronikus készülékekkel kapcsolatban, csak ontsd az ocsút a pofádból őstulok nevelte gerinctelen vadbarom, hogy pezsegjen ez a fórum!

:)


no és persze üdv a klubban!

2019. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Tudtam, hogy még ezt a nyilvánvaló orrabukást is ki fogod (vagy csak szeretnéd) magyarázni.

De csak csináld, engem igazolsz: undorítóbb beteg trollt régen láttam már, pedig 20 év alatt összeakadtam néhánnyal.

Itt van, mindenki láthat egy tiszta és világos példát arra, hogy mit szoktál művelni máskor is, hogyan szoktál belekötni másokba semmiért, csupán a saját butaságod, értetlenséged miatt.

2019. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Szirty ***** válasza:
59%

Tudtad hát, mindent tudsz arról mit gondolok. (gigalol)


Itt van megint egy sokadik tiszta és világos példa arra mekkora barom vagy!

Mikor veszed észre? Csütörtökön?

2019. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Aki fórumokon válaszoló képében akar tetszelegni, illene tudni használnia a keresőt, mert így csak önmagát égeti szénné:

[link]

Normális ember ezek után elnézést kérne vagy kussolna.

2019. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szirty ***** válasza:
59%

Nem tudom mi a kínod írtam egy választ a kérdésre.


ESD = elektrosztatikus kisülés


Ennyi. pont.

Semmi szükség nincs arra hogy guglizzak mert amit írtam az pontosan ezt jelenti.

Ja, hogy a kérdező lehet hogy nem ezt akarta kérdezni?

Hát így járt.


Ezen tovább tudsz lendülni vagy tovább tolod "irodalmi stílusban" ismételgetve a mocskodat ide?


Szerinted ki égeti magát? :D

2019. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Mindenki látja a problémát, csak te nem, mert beteges a felfogásod:

"A szövegkörnyezet meg nyilván mindegy ugye?"

Butaságot beszéltél, hiszen ezúttal a kérdésben adott a szövegkörnyezet is:

Xbox Live Gold

Szakmai okból nekem is az elektrosztatikus téma ugrana be először, csak én gondolkodni is szoktam, ezért ebben az esetben ezt biztosan nem erőltetném és nem égetném magam.

Nyilvánvalóan nem is ez a fő gond, hogy buta voltál és feleslegesen szóltál be:

"A szövegkörnyezet meg nyilván mindegy ugye?"

Csak annyira jellemző, hogy te mindig ezt csinálod, ez a példa is kiválóan bizonyítja. Pont ilyen ostobán szoktál kötekedni velem is, ami viszont már probléma, hiszen feleslegesen fárasztasz másokat.

Pont ilyen logikátlanul szoktad kimagyarázni is magad, de szerintem te ezt nem fogd fel, mert valami baj van a felfogásoddal.

2019. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Vagyis "nem fogod fel". Valamiféle szelektív látás lehet ez, csak részeket látsz meg, tágabb kontextusban képtelen vagy gondolkodni szerintem.
2019. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szirty ***** válasza:
59%

"csak én gondolkodni is szoktam"

Szerintem azt neked nem nagyon kéne (legalábbis amit Te így hívsz) mert ez a híg fos lesz belőle amit ide öntesz a sok ártatlan ember nyakába...


Értem én hogy problémád van velem, egyéni szoc probléma, de húzd már le magad a WC-n és ne ömlengj ide!


Teljesen világosan fogalmaztam. Az hogy a válaszom nem felel meg az igényeidnek, hát így jártál.

Eddig sem terveztem hogy bármiféle igényednek vagy elkorcsosult absztrakt normádnak megfeleljek. Szerencsére erre semmi nem is kényszerít.


Van ezzel valami problémád? :)

2019. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!