Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Érvényes Xbox Live Gold mellé lehet Xbox live gold kódot írni?

Ha van jelenleg érvényes goldom, de egy akció miatt tudnék szerezni kódokat goldhoz és azokat beirnam míg tart az előfizetés, működni fognak? Júniusig van előfizetésem, pont most frissült. Ha a kódot beirnam akkor még marad a jelenlegi és kibővül 3 hónappal, ha olyan kódot írnék be?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Xbox, Live, Xbox LIVE Gold

máj. 16. 12:20  Privát üzenet  

A válasz
Igen, szerintem így értelemszerű.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 16. 12:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha, Xbox one s-re megveszek egy online játékot, akkor arra kell live gold külön?
Nintendo switch-en kell venni goldot vagy valamit mint Xbox+on és ps-n? Vagy lehet anélkül is onlineozni
PC-n szükséges Xpox Live GOLD?
Xbox: Elfelejtettem időben lemondani a gamepass automatikus megújitást, viszont mivel nincs a kártyámon elegendő pénz így nem tudta levonni az előfizetéshez szükséges összeget,...
Mi a baj az xboxommal?
Ha az xbox one s-emhez előfizetek live goldot akkor azt tudom használni azon az eszközön két accountnál?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!