Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Hifi tornyot vegyek,...

Gyuribacsika kérdése:

Milyen Hifi tornyot vegyek, aminek nagy hangereje van?

Figyelt kérdés
Nincs több száz ezer forintom rá. Egy olyan hifit szeretnék amivel nagy hangerőt tudok elérni és jól szól. Konkrét készülékeket is linkelhettek. Jelenleg sony cmt sbt100-am van, de maxon se túl hangos.

#zene #hang #hifi. hangerő
2019. aug. 8. 23:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Senki se tud ajánlani ?
2019. aug. 9. 06:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2019. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát, sajnos HIFI az pont nem az a hobbi, ahol olcsón veszel hangosat és szép hangút... mondjuk használt cuccokból lehet költséghatékonyan jó dolgot összerakni, de kísérletezgetni kell, hogy milyen erősítővel milyen hangfal a megfelelő párosítás... jelenlegi rendszerem (használt cuccokból) kb. 280-300ezer forintnyi eurómba fájt, plusz a javítások amiket nem számolok, de erre már azt mondom, hogy k...va hangosan tud szólni (kényelmesen helytáll egy kisebb házibuliban) és gyönyörű, szinte már élethű hangja van. Persze ehhez még hozzájönnek az előző rendszereim, és a több évnyi kísérletezés... kábelek, erősítők, stb... szóval ha van ehhez türelmed, és tudsz rá időt szakítani, érdemes használt dolgokat nézni.
2019. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

A vájt fülűeknek ebből a szempontból rossz lehet,mert csillió pénzt áldoznak a hifire...

Némelyikük már már kényszerbetegnek mondható,annyira elvont dolgokat tudnak bemagyarázni,és elhinni,hogy már a fizika törvényeit is meghazudtolja....

Javarészt pénzlehúzás az egész,és ezt a gyártók ki is tudják használni..

De mindenki a saját hülyeségére költi a pénzét...

2019. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én nemrég akartam hifit, de drágák és én inkább egy álló bluetooth-os hangfal mellett döntöttem. Ebben már van olyan is, ami hangfalpár és elég jól szólnak, 50 körül lehet jókat venni és jól is szólnak. Egy party hangfalat vennék a helyedben, van amin van rádió, CD, a tetején keverőpult meg minden ami csak kell.
2019. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!