Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes 13"-es laptopot venni?

Érdemes 13"-es laptopot venni?

Figyelt kérdés
Most egy 15,6" Asus laptopom van (i3 + 4gb ram) ami 5 éves lesz nemsokára, komoly baja nincs de már nagyon gyorsan lemerül és sokkal lassabb mint újkorában. Következő laptopnak gondolkodom valami vékonyabb és könnyebb, jobban hordozhazó gépben, ami legalább tudja azt amit a mostani, de nem ártana mondjuk egy kicsit több memória vagy jobb processzor. Nekem ami nagyon megtetszett az a most bemutatott Samsung Galaxy Book S, de ahogy néztem több gyártónak is vannak ilyen vékony kis laptopjai. A probléma az, hogy nem tudom mennyire ront a felhasználói élményen egy jóval kisebb képernyő, mert én már hozzászoktam a 15,6-hoz. A másik probléma, hogy van e ioyen jellegű laptop 200 alatt? Annál többet nem szivesen költenék...
2019. aug. 11. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha online rendeled, 14 napod van kipróbálni.
2019. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!